Genel

Tost Makinesi

Dışarıda yediğimiz birbirinden lezzetli tostları evimizde de yapabilmemiz için tek gereken şey cafelerde ki gibi profesyonel bir tost makinesi diyebiliriz. Önceleri böyle tost makineleri hem pahalı hem de oldukça büyüktü ve bir tane alsak bile evimizin tezgâhın da yer olmadığı için bir köşeye kaldırıyor zamanla unutuyorduk.

Ama artık profesyonel tost makinelerinin ev tipi olan modelleri mevcuttur. Bu makineler tıpkı dışarıda ki makineler kadar iyi tost yapabiliyor. Isı ayarı olduğundan tostunuzu kontrol ederek istediğiniz gevrekliği verebiliyorsunuz. Kilitli olduğundan sürekli üstüne baskı uygulamak zorunda kalmıyorsunuz. Ve yerde kaplamıyor.

Marifetli Tost Makineleri

Son zamanlarda üretilen tost makineleri bir köşeye atılmamak için direniyorlar. Bu sebeple üreticiler bu tost makinelerine birden çok özellik ekleyerek daha fazla kullanım imkânı sunuyorlar. Tost makinesi 180 derece açılarak elektrikli ızgara olarak kullanılabiliyor. İsterseniz üstünde çeşitli yemekler yapılabiliyor.

Yani tost makineleri tezgahınızın üstünden inmemek için kendilerini geliştiriyorlar. Mutfakta pişirme yardımcınız olmak için çabalıyorlar. Kek yapabilen, içindeki plakaları değiştirilince waffle makinesine dönüşebilenleri de mevcuttur. Eğer maharetli bir tost makinesi isterseniz  https://www.fakirshop.com.tr/tost-makineleri sitesine de bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı