MODA & TASARIM

Yılın En İyi Koreografı ödülü ‘Asil Çağıl’a Verildi

Tuğçe Sarıkaya Dağıstan tarafından düzenlenen 1.  İstanbul Altın Zafer Ödülleri 2021, ödül töreninde 2020 yılının en iyi koreograf ödülü Asil Çağıl’ın oldu.

İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. Şişli Belediyesi’nin katkılarıyla Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi‘nde düzenlenen ödül töreninde,Yılın En İyi Koreografı Ödülü, Asil Çağıl‘a verildi.

Yaptığı birbirinden başarılı  defilelerden dolayı ödüle layık görülen ünlü koreograf Asil Çağıl ‘Aldığım ödül beni çok mutlu etti. Yaptığımız çalışmaların ne kadar doğru ve başarılı olduğunun takdir edilmesi tarif edilemez bir duygu. Layık gören herkese sonsuz teşekkürler’ dedi.

.İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. Gecenin sunuculuğunu Özge Ulusoy ve Tolga Güleç  yaparken, Ses/ışık/teknik Fashion Art -Mesut Büyüksofuoğlu/Dijital Stüdyo tarafından gerçekleştirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu