ETKİNLİKLER

Zorlu PSM Kasım Ayı Etkinlikleri

ZORLU PSM KASIM AYI PROGRAMI

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 01 – 08 – 15 – 22 – 29 KASIM // %100 STUDIO & PSM ONLINE // 20.30

Youtube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her Pazartesi %100 Studio’da izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri izleme fırsatı sunuyor!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 154,00 TL

Öğrenci Fiyat: 66,00 TL

Balkon Fiyat: 99,00 TL

Online Program Bileti Fiyat: 27,50 TL

HASAN CAN KAYA – STAND UP PARTY // 03 KASIM ÇARŞAMBA // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Güldükçe çoğalıyoruz mottosu ve “Konuşanlar” Talk Show’uyla orantısız mizahı arşa çıkaran Hasan Can Kaya, yeni gösterisi Stand-up Party’si ile 3 Kasım akşamı Turkcell Sahnesi’nde izleyicilere kahkaha dolu saatler yaşatmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Hasan Can Kaya: 21.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 400,00 TL

2. Kategori Fiyat: 350,00 TL

3. Kategori Fiyat: 290,00 TL

4. Kategori Fiyat: 240,00 TL

5. Kategori Fiyat: 179,00 TL

6. Kategori Fiyat: 150,00 TL

EVLİLİKTEN SAHNELER // 04 – 20 – 23 – 25 – 30 KASIM // %100 STUDIO

10. evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan ideal bir çift görünümündeki iki çocuk sahibi mutlu bir çiftin; bir çeşit sığınak olarak kurdukları evliliklerinin kimi dönemlerini yakından izleme fırsatını bulacak olan seyirci, görünürde mükemmel olan bu çiftin sevgi, nefret, arzu, tekeşlilik, özgürlük, iletişimsizlik gibi kavramlarla mücadele edişlerini yakından gözlemleyecek. Evlilikten Sahneler çoğu zaman kadın ve erkek kimliğinde önemli dönüşümlere yol açan ve onu biçimlendiren bir çerçeve haline gelen evliliği oyunun merkezine koyuyor. “İki insan bir ömür bir arada yaşayabilir mi?”, “Aile nedir?”, “Şefkat nedir?”,  “Aşk nedir ne değildir?” sorularına yanıt arayan Evlilikten Sahneler’de Ece Dizdar ve Öner Erkan’ın yanı sıra Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ve Naz Buhşem de rol alıyor. Sinemanın ölümsüz isimlerinden Ingmar Bergman’ın kült filminden, ödüllü oyuncu ve yönetmen Kayhan Berkin rejisiyle sahneye uyarlanan Versus Tiyatro ve Zorlu PSM ortak yapımı Evlilikten Sahneler, Kasım ayı boyunca Zorlu PSM’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 121,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

MIX FESTIVAL PRESENTED BY %100 MUSIC // 05 – 06 KASIM

Düzenlendiği her sene müzikseverlere her yönüyle dopdolu bir deneyim yaşatan MIX Festival presented by %100 Music; 5-6 Kasım tarihlerinde 5.kez Zorlu PSM çatısı altında gerçekleşmeye hazırlanıyor. İki gün boyunca, elektronik, indie ve dans müziklerinden pek çok performansın yanı sıra yan etkinlikleri ile katılımcılara her yönüyle festival coşkusu sunacak MIX Festival presented by %100 Music ile sesler arası bir deneyim yaşamaya hazır olun.

Simon Buret ve Olivier Coursier’den oluşan Fransız pop rock müzik ikilisi AaRON, alternatif müzik sahnesinin son yıllarda öne çıkan isimlerinden biri olan Ah Kosmos!, ilk performansını 2018 yılındaki Sonar İstanbul’da sergileyen elektronika sanatçısı Cihangir Aslan, 2021 yılında yayınladığı Bleu albümünde yer alan ‘Vérité’ ve ‘Nudes’ isimli parçalarla dijital platformlarda yerini sağlamlaştıran, elektronik ve bas ağırlıklı olmasına rağmen oldukça rahatlatıcı şarkılara sahip Belçika’nın heyecan verici genç sesi Claire Laffut,  dans müziğinin en çarpıcı özellikleri ile pop duyarlılığını birleştiren, kökleri Köln’ün efsanevi kulüp sahnesinden ilham alan coşkun ve synth-pop esintili ritim dolu parçaları ile melankolik Alman ikili COMA, huzur veren sesleriyle Leeds çıkışlı alternatif müzik grubu Far Caspian, ‘Something New’ albümüyle müzik piyasasına iddialı bir geri dönüş yapan Belçikalı elektronik rock grubu Goose, kendi deyimiyle tatlı tatlı delirmenin müzikle olan buluşmasının örneklerini vermeyi geleneksel Anadolu müziğinin, Klasik Türk müziğinin, psikedelia’nın, surf rock’ın ve post-punk’ın zıtlıklarını fütürist yaklaşımıyla   sürdüren Gaye Su Akyol, güncel elektronik müzik sahnesinin parlayan yıldızlarından Islandman,  son zamanların en çok ses getiren darkwave, synthpop grubu Jakuzi, İstanbul’da harmanladıkları taptaze saykodelik tınılarıyla Lalalar, rengarenk kişiliğini aktardığı parçalarıyla kısa sürede sadık bir hayran kitlesi oluşturan, lokal sahnemizin değerlerinden Nova Norda, dikkat çeken işleriyle Mikado ve Fransız elektronik müzik yapımcısı Vitalic, iki gün boyunca doyumsuz bir müzik maratonu yaşatmaya hazırlanan MIX’te olacaklar.

Bilet fiyatları;

Kombine – Orkestra Katı Fiyat: 319,00 TL

1. Gün – Orkestra Katı Fiyat: 187,00 TL

2. Gün – Orkestra Katı Fiyat: 187,00 TL

TOLGA AKYILDIZ’LA %100 AÇIK SAHNE: YÜKSEK SADAKAT VE KONUKLARI // 13 KASIM CUMARTESİ // %100 STUDIO // 21:00

Müdavimlerinin ‘Tek günlük festival’ olarak nitelendirdiği %100 Açık Sahne’de yeni ve deneyimli müzisyenleri aynı sahnede buluşturarak farklı bir kulvar yaratan Tolga Akyıldız; sahnesinde bugüne dek 300’e yakın müzisyeni ağırladı. Müzik sektörüne yeni isimler kazandırmayı misyon edinmiş ve unutulmaz müzik buluşmalarının sahnesi %100 Açık Sahne; başka yerde tanık olamayacağınız sürprizlerle dolu performanslarla 8 yıldır adından söz ettiriyor. Yüksek Sadakat ve konukları; genç kuşağın öne çıkan müzisyenleri Canozan, Batuhan Kordel ve Batu Akdeniz; Tolga Akyıldız’la %100 Açık Sahne’ye geliyor. Başka yerde izleyemeyeceğiniz bu özel konser için 13 Kasım Cumartesi akşamı Saat 21.00’de Zorlu PSM %100 Studio’da buluşalım. 15 yılda ‘Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer’, ‘Döneceksin Diye Söz Ver’, ‘Haydi Gel İçelim’, ‘Kafile’, ‘Aşk Durdukça’, ‘İhtimaller Denizi’, ‘Ben Seni Arayamam’ , ‘Döneceksin Diye Söz Ver’, ‘Fener’ gibi dilden dile dolaşan şarkılarıyla Türkçe rock’ta kendi kulvarını yaratan Yüksek Sadakat bu çok özel konserde yepyeni müzisyenlerle ilk kez %100 Açık Sahne’de buluşacak.

Kapı Açılış Saati: 20:00

Etkinlik Saati: 21:00

Bilet fiyatları;

88 TL

BABA // 14 KASIM PAZAR // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20:30

Pürtelaş birçok ödüle layık görülen Savaş, Parçacıklar ve Martı oyunlarının ardından Florian Zeller’in yazdığı ‘Baba’ ile sahnelerde. Farklı ülkelerde oynayarak son dönemin dünya çapında en önemli oyunu olarak görülen Baba’da Afife Tiyatro Ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu Ödüllü Şerif Erol ve En İyi Kadın Oyuncu Ödüllü Özlem Zeynep Dinsel başrollerde yer alıyor. Tamer Can Erkan’ın yönetmen koltuğunda; Şerif Erol, Özlem Zeynep Dinsel, Kayhan Açıkgöz, Kürşat Demir, Kübra Balcan ve Yasemin Taş’ın kadroda yer aldığı oyun demans hastası bir adam, kızı ve çevresindekilerin içinde bulunduğu durumu konu alıyor. Baba; seyircileri, doğru ve yanlışın, gerçekte olan veya olmayanın, anıların ve travmaların karıştığı kaygan bir zeminde, gerçekliğin doğasına dair sorular ile baş başa bırakan bir hikâye.

Kapı Açılış: 20.00

Baba: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 143,00 TL

2. Kategori Fiyat: 99,00 TL

TOLGA ÇEVİK – TOLGSHOW // 16 KASIM SALI // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20:30

Bugüne kadar ‘Yönetmen’in akla sığmayan isteklerini yerine getirmeye çalışan ‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik, ‘Gizemli Yönetmen’ Fırat Parlak ve ‘Minik’ lakaplı müzisyen Özer Atik’in de eşlik ettiği ve artık bir klasik haline gelen doğaçlama gösterisiyle 16 Kasım’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 242.00 TL

2. Kategori – 209.00 TL

3. Kategori – 176.00 TL

4. Kategori – 143.00 TL

5. Kategori – 110.00 TL

BİR GARİP ORHAN VELİ // 17 KASIM ÇARŞAMBA // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20:30

Reha Özcan Kumpanyası’nın sahnelediği Bir Garip Orhan Veli, 17 Kasım’da Turkcell Platinum seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Orhan Veli her gün bir başka rengini görüyordu hayatın…Bazen hırçın dalgalar, bazen güneşli yağmurlar… Evi bazen sığınak bazen zindan; bir gariplik vardı bu işte…Önündeki çukuru göremezdi çünkü aklı başka yerdeydi… Bir Garip Orhan Veli’de yaşama sevincini, umudunu, tutkularını, İstanbul sevdasını kusursuz bir dille bize aktaran ölümsüz şair Orhan Veli’nin dizeleri usta yazar Murathan Mungan’ın kalemiyle, Reha Özcan’ın etkileyici oyunculuğu ve yönetmen Murat Sarı ve Ayşegül Hardeyn’in modern yorumuyla sanatseverlerle yeniden buluşuyor. Bir Garip Orhan Veli oyununda teknolojinin ve müziğin harmanlandığı görüntülerle çarpıcı bir sahne dili kullanılıyor.

Kapı Açılış Saati: 20.00

Etkinlik Saati: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 132.00 TL

2. Kategori –  88.00 TL
Öğrenci – 66.00 TL

IVO DIMCHEV // 18 KASIM PERŞEMBE // %100 STUDIO // 21:00

Bulgaristan’da çalışmalarını yürüten koreograf ve şarkıcı Ivo Dimchev ‘Deneysel doğaçlamaya dayalı opera’ diye tanımladığı performansıyla 18 Kasım’da %100 Studio sahnesinde müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu unutulmayacak performansa tanık olmak için yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

Kapı Açılış: 20:00

Etkinlik Başlangıç: 21:00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış – 137. 50 TL
Öğrenci – 99.00 TL

LOKALİZE: KUBAT // 18 KASIM PERŞEMBE // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20:30

Kubat’ın son albümü “Türküyüz”, ilhamını Anadolu’nun güçlü ve köklü kültüründen alan 12 eserden oluşuyor. 18 Kasım’da Zorlu PSM’de gerçekleşecek konserde usta yorumcu son albümü ‘’Türküyüz’’ ün yanı sıra dünden bugüne sevilen eserlerini kapsayan repertuarıyla dinleyicileriyle buluşacak. Türk halk müziğinin unutulmaz eserlerinin yer aldığı repertuvarıyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan sanatçı, Anadolu’nun zengin kültürünü Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’ne taşıyacak.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 154.00 TL

2. Kategori –  121.00 TL
Öğrenci – 88.00 TL

AŞK GEÇMİŞİM // 19 – 21 KASIM // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20:30

Kurumsal bir şirkette yeni işe giren Tom’un aşk hayatı tam bir fiyaskodur. Aynı şirkette çalışan Amy’nin de ondan kalır yanı yoktur. İş çıkışı bir şeyler içmeye çıkarlar ve o gece yaşadıkları tek gecelik ilişki sonucunda ikisi de kendini istemediği fırtınalı bir ilişkinin içinde bulur. Eski ilişkilerinin hayaletlerinden kurtulmak, kendi yaralarını sarıp gerçek aşka ulaşmak onlar için hiç kolay olmasa da bu iki yalnız kalp sonunda birbirleri için çarptığını fark edebilecek mi? Tatlı Ekşi Tiyatro’nun ilk yapımı olan, yönetmen koltuğunda Tuğrul Tülek oturduğu ve Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun başrolleri paylaştığı 2019-2020 sezonunun en ilgi gören oyunlarından biri olan “Aşk Geçmişim” Zorlu PSM’de yeniden izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Aşk Geçmişim: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 198,00 TL

2. Kategori Fiyat: 132,00 TL

MARK ELIYAHU // 19 KASIM CUMA // TURKCELL SAHNESİ // 21:00

Büyüleyici müzisyen, yetenekli besteci ve kamança ustası Mark Eliyahu, Türkiye’deki müzikseverleri büyülemek için 19 Kasım’da Turkcell Sahnesi’nde! Müziğe dört yaşında kemanla başlayan Mark Eliyahu, lise yıllarında eğitim için gittiği Yunanistan’da kamança ile tanışıp hayran kalmış ve Azerbaycan’a giderek Adalet Vezirov’dan ders almıştır. Müzisyen olan babası Piris Eliyahu’nun izinden giden ve ona bir çok çalışmasında eşlik eden sanatçı, dünyanın en seçkin sahnelerinde biletleri tükenen konserlere imza atmayı sürdürüyor. Eliyahu, ‘Let It Go’ turnesi ile kamança ve tar gibi eski enstrümanları modern ve fütüristik ögelerle birleştiriyor. Doğu ve Batı’yı sentezleyen müziğiyle insanı anlamlı bir ses yolculuğuna çıkaran Mark Eliyahu, müziğin “her şey” olduğu bir evde büyüdü. Müziği bir yaşam tarzı olarak benimsedi ve dünyadaki müzikal yolculuğuna henüz on altı yaşındayken başladı. Usta müzisyenlerle birlikte, 150 yıllık kamanchesinin benzersiz sesini uzaklara taşıdı. Mark Eliyahu’ya bu performansında babası, seçkin müzisyen, besteci, müzikolog ve tar üstadı Piris Eliyahu, perküsyonda Rony Iwryn, klavyede Haim Weiss, gitar ve klavyede ise Adi Rotem eşlik edecek.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – Genel Satış: 330,00 TL

2. Kategori – Genel Satış: 291,50 TL

3. Kategori – Genel Satış: 247,50 TL

4. Kategori – Genel Satış: 203,50 TL

5. Kategori – Genel Satış: 148,50 TL

LOKALİZE: FİKRİ KARAYEL // 19 KASIM CUMA // %100 STUDIO // 21:00

“Zor Zamanlar” isimli ilk albümünü 2015 yılında müzikseverlerle buluşturan yorumcu, besteci ve söz yazarı olan Fikri Karayel, 2018 yılında yayınladığı ve son dönemin en çok cover yapılan şarkıları arasında yer alan “Yol” isimli single çalışması ile hem dinleyiciler hem de yorumcular tarafından beğeniyle karşılandı. Besteci kimliğiyle de öne çıkan ve 2021 yılına ikinci albümü “Uzaktan”ı sevenleriyle buluşturan sanatçı, Lokalize serisi kapsamında hafızalardan silinmeyecek bir performansa imza atmak için 19 Kasım Cuma akşamı %100 Studio sahnesinden dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

Genel Satış – 88.00 TL

VIJAY IYER TRIO // 20 KASIM CUMARTESİ // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21:00

The New York Times tarafından “multimedya işbirlikçisi, sistem kurucu, tarihsel düşünür ve çok kültürlü bir geçit” olarak tanımlanan Vijay Iyer, yirmi birinci yüzyılın en etkili ve üretken bir müzisyenleri arasında yer alarak dikkat çekiyor.  Harvard Üniversitesi Müzik Bölümü ve Afrika ve Afro-Amerikan Çalışmaları Bölümü’nde öğretmen kimliğinin yanı sıra ömrünü sanata adamış bir piyanist olan Vijay Iyer, MacArthur Bursu, Doris Duke Gösteri Sanatçısı Ödülü, Amerika Birleşik Devletleri Sanatçı Bursu, Grammy adaylığı, sanat dalında Alpert Ödülü ve iki Alman “Echo” ödüllü bir müzisyen. Prestijli caz dergisi Downbeat tarafından son on yılda dört kez Yılın Caz Sanatçısı seçilen Vijay Iyer, trio ile birlikte unutulmaz bir konser verecek.

Kapı Açılış Saati: 20:00

Etkinlik Saati: 21:00

Bilet Fiyatları:
1. Kategori – 125.00 TL

2. Kategori – 110.00 TL

Öğrenci – 90.00 TL

CMYLMZ – DIAMOND ELITE PLATINUM PLUS //  20 – 21 – 23 – 30 KASIM // TURKCELL SAHNESİ // 20.00 

Dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum – Plus şovunun yeni sezon gösterileri ile Kasım ayında yeniden Zorlu PSM seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 19.00

CMYLMZ-Diamond-Elite-Platinum-Plus: 20.00

Bilet Fiyatları: 

1. Kategori – Genel Satış: 440,00 TL

2. Kategori – Genel Satış: 352,00 TL

3. Kategori – Genel Satış: 302,50 TL

4. Kategori – Genel Satış: 253,00 TL

5. Kategori – Genel Satış: 198,00 TL

6. Kategori – Genel Satış: 148,50 TL

KRAL LEAR // 22 KASIM // TURKCELL SAHNESİ// 20:30 

Hem aktör hem çevirmen kimliğiyle yoğun bir Shakespeare mesaisi olan Haluk Bilginer, bu kez Shakespeare’in “trajedisini kendi elleriyle çizen” kahramanı Kral Lear’a bürünüyor. İktidarın ve mülkiyetin paylaşımı üzerine çok katmanlı bir klasik olan oyunun yönetmeni ise Muharrem Özcan. Kral Lear, kızları ve ülkedeki diğer güç odakları arasında dönen bu trajedi, oyunun özündeki grotesk etkiler eşliğinde yorumlanıyor.

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 242,00 TL

2. Kategori Fiyat: 209,00 TL

3. Kategori Fiyat: 165,00 TL

4. Kategori Fiyat: 143,00 TL

5. Kategori Fiyat: 109,00 TL

PENCERE // 23 KASIM SALI // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20:30

The ile The Reader’ın senaryolarıyla iki Oscar adaylığı bulunan Britanyalı yazar David Hare’in kaleme aldığı ve Haluk Bilginer tarafından Türkçe’ye kazandırılan tiyatro oyunu “Pencere”, farklı dünya görüşleri olan bir kadın ve bir adamın ilişkilerinin bitmesinden 3 yıl sonra tekrar yan yana gelmeleri etrafında şekilleniyor. Deneyimli oyuncu Haluk Bilginer ve Esra Bezen Bilgin’in başrolleri paylaştığı “Pencere” 23 Kasım’da Zorlu PSM’de!

Kapı Açılış: 19.30

Pencere: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 209,00 TL

2. Kategori – 176,00 TL

3. Kategori – 143,00 TL

LOKALİZE: HEY! DOUGLAS// 24 KASIM ÇARŞAMBA // %100 STUDIO // 21:00

Kısa sürede büyük bir fenomene dönüşen, 70’lerin Türkçe şarkılarına yaptığı yaratıcı yorumlar ve görsel kimliğiyle büyük beğeni toplayan, seyirciyle kurduğu iletişimle en çok beğenilen isimlerden olan Hey! Douglas, 70’li yılların psychedelic özelliğiyle ön plana çıkan meşhur şarkılarını disco ritmleriyle birleştirdiği mix’leriyle Lokalize serisi kapsamında 24 Kasım’da %100 Studio’da dinleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

Öğrenci-  88 TL

Genel Satış-  121 TL

AMADEUS // 24 – 25 KASIM // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, dünya müzik tarihinin unutulmaz bestecileri Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’nin eşsiz hikayesini anlatan oyun “AMADEUS”, başrollerini Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz’ın paylaştığı, güçlü oyuncu kadrosu, 14 kişilik koro ve 11 kişilik canlı orkestradan oluşan 45 kişilik dev ekibi ve usta yönetmen Işıl Kasapoğlu rejisiyle Kasım ayında da Zorlu PSM’de tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 19.30

Amadeus: 20.30

Bilet Fiyatları;

1. Kategori- 275.00 TL

2. Kategori- 195.00 TL

3. Kategori- 155.00 TL

4. Kategori- 125.00 TL

5. Kategori- 95.00 TL

MACEO PLEX // 26 KASIM CUMA // TURKCELL SAHNESİ // 23:00

Kuşkusuz dans müziğinin en önemli isimlerinden Maceo Plex, 20 yılı aşkın süredir devam ettirdiği yaratıcılık barındıran müzikal kariyerini sergilemek için Raxon ve Fred Lenix’in de sahne alacağı unutulmayacak bir gecede MACEO PLEX presents ELLUM Artists projesiyle 26 Kasım 2021’de yeniden Zorlu PSM’de olacak! Techno ve elektronun seslerinden etkilenen Maceo, 90’lı yılların ilk dönemindeki rave kültüründe kendisine hızla popülerlik kazandıran techno, elektro ve house müzik karışımları icat etmeye başlar. Yaratıcılığın sınırlarını her üretimiyle ortadan kaldıran dans müziğinin kuşkusuz en önemli isimlerinden Maceo Plex, 20 yılı aşkın süredir devam ettirdiği yaratıcılık barındıran müzikal kariyerini sergilemek için Raxon ve Fred Lenix’in de sahne alacağı vurucu beat’leri ve rakip tanımayan techno tecrübesiyle Maceo Plex unutulmayacak bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları: 

2. Avantajlı Dönem – Genel Giriş – 187 TL
Backstage 2 – 495 TL

BÜYÜK EV ABLUKADA AKUSTİK // 27 KASIM CUMARTESİ // %100 STUDIO // 16:00 (Matine) / 20:00 (Suare)

Yaptığı her şeye kendi yol açmış ve açtığı yol ile oyunu değiştiren Büyük Ev Ablukada, cebinde birikmiş birkaç şarkısını paylaştığı andan itibaren kendi kurallarını da koydu ortaya. Ürettikleriyle sadece kendilerine değil, bir dönem müzik yapan pek çok bağımsız müzisyene yol açan ve kurulduğu günden bu yana kendine özgü tarzı, müziği ve şarkı sözleriyle büyük ilgi görerek bir fenomene dönüşen Büyük Ev Ablukada, akustik performansları ile 27 Kasım’da %100 Studio’da dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

Tam: 121 TL

Öğrenci: 88 TL

CİMRİ // 28 KASIM PAZAR // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Onu tanıyanların “Dünyadaki insanların en az insan olanı; yeryüzündeki canlıların en katı yüreklisi, pintilerin en pintisidir. Onun sevmesinden kuru, onun okşamasından kısır bir şey olamaz. Vermek öylesine zoruna gider ki, selam bile vermez kimseye, onu bile alır; yalnız alır…” olarak betimlediği Cimri’yi izlerken belli bir zümreye bakmakla bir genelleştirmeye bakmak arasındaki pencereden birçok insanın ve ailelerin iç ve dış yapısına bakacak, garip rastlantılara tanık olacaksınız. 17. yüzyılda yaşamış Fransız komedya yazarı Moliere’in en ünlü eserlerinden “Cimri”, Tansu Biçer’in rejisi ve Serkan Keskin’in çok konuşulan “Harpagon” performansıyla 5 sezondur kapalı gişe sahnelenen oyun 28 Kasım akşamı Zorlu PSM’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 19.30

Cimri: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 198,00 TL

2. Kategori – 176,00 TL

3. Kategori – 154,00 TL

4. Kategori – 132,00 TL

5. Kategori – 99,00 TL

KAAN SEKBAN SAÇMALAR // 28 KASIM PAZAR // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20:30 

10 yıl boyunca kurumsal hayatta bir plaza insanı olarak çalıştıktan sonra yurt dışında oyunculuk eğitimi alıp beyaz yakalı hayata veda eden Kaan Sekban, plaza hayatından cast ajanslarına, beyaz yaka dramlarından sosyal medyadaki davranış bozukluklarına uzanan kahkaha dolu gösterisi ve kendine özgü üslubuyla 28 Kasım’da Zorlu PSM’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 180,00 TL

2. Kategori – 150,00 TL

3. Kategori – 140,00 TL

4. Kategori – 120,00 TL

5. Kategori – 100,00 TL

MABEL MATİZ // 29 KASIM PAZARTESİ // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Müzik dünyasına merhaba dediği ilk günlerden bu yana, hem müzik eleştirmenlerinin hem de müzikseverlerin büyük beğenisini kazanan Mabel Matiz, derin anlam ifade eden sıra dışı sözleri, baş döndürücü melodileriyle Türk pop müziğine yepyeni bir anlayış getirdi.  Göz dolduran kendine özgü performansı ve kuvvetli yorumuyla Mabel Matiz 29 Kasım’da Turkcell Sahnesi’nde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 325 TL

2. Kategori – 260 TL

3. Kategori – 210 TL

4. Kategori – 155 TL

AHUDUDU // 29 KASIM // TURKCELL PLATİNUM SAHNESİ // 20:30

El yapımı Ahududu likörü… İçer misiniz? Yaşlı ve hayatlarında hiç evlenmemiş iki kız kardeş Müşfike ve Mürşide, çevrelerindeki herkese iyilik yapmalarıyla tanınmaktadırlar. Kendisini Enver Paşa zanneden yeğenleri ile birlikte yaşayan ikilinin sevgilisiyle evlenme hazırlığı yapan diğer yeğenleri Adnan’ın sırlarını öğrenmesiyle işler karmaşık bir hal almaya başlar. Hem polisiye hem de komedinin bir arada olduğu oyunun yeni prodüksiyonunda başrollerde Suna Keskin ve Melek Baykal yer alıyor. Nedim Saban’ın da uzun yıllar sonra sahneye oyunun delisi rolüyle döndüğü “Ahududu”nun kadrosunda Cem Güler, Halim Ercan, Dicle Alkan, Birol Engeler, Özgür Yetkin ve Bülent Seyran da yer alıyor. Bu kahkaha dolu oyunu izlemek için 29 Kasım’da Turkcell Platinum Sahnesi’ndeki yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

Bilet Fiyatları:

1.Kategori – 143 TL

2.Kategori – 99 TL

12 NUMARALI ADAM // 30 KASIM // TURKCELL PLATİNUM SAHNESİ // 20:30

Yıllarını aynı takımda geçirmiş ve bir kaç maç üst üste yediği hatalı goller nedeniyle yedek kalarak yıllarca tekrar kaleye geçeceği günü bekleyen bir kalecinin geçmişini, yaşadıklarını, seçimlerini ve hayatı, seyirciyle beraber sorguladığı bir 90 dakikaya tanık olmaya hazır mısınız? Hem oyuncu hem de lisanslı kaleci olarak tanınan Erkan Kolçakköstendil’in 90 dakika süren bu tek kişilik performansında kalede kalmak, aile olmak, yalnız kalmak, çizgilerin dışına çıkmak üzerine kurduğu anlatısıyla seyirci adete bir taraftara dönüşüyor. Kaderin kalesine belki de hiç top gelmeyecek bir maçta tekrar yerini alacağı bir kalecinin anlatısına odaklanan “12 Numaralı Adam” 30 Kasım’da Turkcell Platinum Sahnesi’nde izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1.Kategori – 110,00 TL

2.Kategori – 88,00 TL

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı