SANATTANSİNEMA

‘Dert Bende’ filmi izleyici kahkahaya boğdu

“Dert Bende” filminin oyuncuları Cinetime’da gerçekleşen halk galasıyla izleyiciyle buluştu.

“Dert Bende” filminin oyuncuları Cinetime ÖzdilekPark İstanbul’da gerçekleşen halk galasıyla izleyiciyle buluştu. Yönetmen ve senarist koltuğunda Berat Özdoğan’ın oturduğu, başrollerinde ise Ümit İbrahim Kantarcılar, Onur Dilber ve Brezilyalı Oyuncu Jessica May’in yer aldığı komedi filmi Dert Bende’nin halk galası, Cinetime ÖzdilekPark İstanbul’da gerçekleşti. Filmin başrol oyuncularıyla katılım sağladığı film gösterimi izleyiciden büyük ilgi gördü.

Bir Yol Hikayesi “Dert Bende”

Arkadaşlarına yardım etmek isterken kendilerini zorlu bir durumun içinde bulan bir grubun hikayesini konu edinen Dert Bende filmi, iyi günde ve kötü günde birbirlerinin yanında olan Kenan, Cem ve Mert’in macerasını anlatıyor. Yanlış bir evlilikten kurtarmak amacıyla arkadaşlarını kaçırmaya çalışan fakat işleri daha da karıştıran bu grubun trajikomik hikayesi filmi izleyenleri kahkahaya boğdu…

Jessica May’in ilk sinema deneyimi izleyiciden alkış aldı

İlk kez bir sinema filminde rol almaktan dolayı yaşadığı mutluluğu dile getiren Brezilyalı Oyuncu Jessica May, “Arkadaşlarımla ortaya güzel bir iş çıkardığımıza inanıyorum. Tüm ekibe teşekkür ediyorum. Benim için gerçekten çok güzel bir tecrübe oldu. Umarım bu eğlenceli filmin gişesi de bol olur.” dedi.

Dert Bende filmi hakkında:

Dert Bende, arkadaşlarına yardım etmek isterken kendilerini zorlu bir durumun içinde bulan bir grubun hikayesini konu ediyor. Kenan, Cem ve Mert iyi günde, kötü günde birbirlerinin yanında olan üç yakın arkadaştır. Kenan ve Cem, Mert’in evleneceğini öğrendiklerine duruma el atmaya karar verir. Arkadaşlarının mutsuz bir evlilik yapmasını engellemek isteyen Kenan ve Cem, kirli işlerle uğraşan Ejder’in de yardımı ile Mert’i kaçırır. Ancak Ejder’in yardımı işlerin karışmasına neden olur. Ekrem adında bir adamın karısı kaçırılmıştır ve Ekrem’in fidyecilere vereceği para Ejder’in eline geçer. Bunun üzerine Ekrem, Mert’i rehin alır ve genç adamın serbest bırakılması için Kenan ve Cem’den parayı bulup karısını kurtarmalarını ister. Arkadaşlarını kurtarmak için harekete geçen Kenan ve Mert bu sırada tesadüfen peşindeki silahlı adamlardan kaçan Pelin ile tanışır. Güçlerini birleştirmeye karar veren Kenan, Cem ve Pelin, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı