ETKİNLİKLERSERGİ

‘Summer Love VII’ Adlı Karma Sergi Ekavart Gallery’de

EKAV / Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı,  güncel sanat pratiklerinden oluşan eser seçkisi aracılığıyla günümüz sanatından bir kesit sunduğu “Summer Love VII” adlı karma sergiye Ekavart Gallery’de  26 Haziran – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor.

Renklerin, formların ve dokuların ustaca kullanımıyla izleyiciye duygusal deneyimler sunan sergi; yaz mevsiminin sıcaklığını ve romantizmin büyüsünü sanat eserleri aracılığıyla kutluyor. Farklı disiplinlerden sanatçıların yer aldığı sergi, resimden heykele, dijital sanattan enstalasyona kadar geniş bir yelpazeyi sanatseverlerle buluşturuyor.

Seçki, koleksiyonculuğa ilk adım atmak isteyen ya da var olan koleksiyonunu zenginleştirmek isteyen izleyici ile özgün tarzlarıyla dikkat çeken çağdaş sanatçıları bir araya getiriyor.

Ekavart Gallery, sergide yer alan 10 sanatçının özgün yorumları ve farklı kişisel çizgilerini yansıtarak oluşturdukları renklerle yazı kucaklayan herkesi “Summer Love VII” sergisine davet ediyor.

Yer alan sanatçılar:  

Ali Emre Doğramacı, Çağdaş Erçelik, Damla Özdemir, Ece Nisan Düzgün, Jülide Okday, Karis Deniz Kara, Pelin Şişman, Pemra Aksoy, Sesil Beatris Kalaycıyan ve Yamaç Atan

Açılış:
26 Haziran Çarşamba
17.00-20.00

Ekavart Gallery
The Ritz-Carlton Hotel, Süzer Plaza No:15
Gümüşsuyu – İstanbul

Giriş ücretsizdir

Beyin, Riskli Ortamlarda Nasıl Karar Veriyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu