SANATTAN

Adele ‘Hello’ dedi!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Adele Hello’yla YouTube’da rekor kırıyor!

Şu sıralar herkes Adele’in ‘Hello’sunu konuşuyor. İngiliz şarkıcı şimdi de bu son şarkısıyla YouTube’da rekora imza attı. ‘Hello’ saatte bir milyon kez çalınıyor.

İngiltere’den son yıllardan çıkan en popüler seslerden olan Adele’in son parçası ‘Hello’ gündemden düşmüyor. Büyük beğeni toplayan şarkının klibi geçen cuma yayımlanmıştı. BBC Türkçe’nin haberine göre video 48 saatte 50 milyondan fazla kez tıklandı. Adele’in şarkısı aynı zamanda bu yıl YouTube’a en iyi giriş yapan video klip oldu. ‘Adele hello’ da geçen cuma ve cumartesi, YouTube’da en çok arama yapılan kelimeler oldu. Video ilk iki gün ortalama saatte bir milyon tık alırken, cuma günü bir aşamada saatteki tık sayısı 1,6 milyondu. Yeni Yıldız Savaşları filminin fragmanı ise saate 1,2 milyon kez izlenmişti.

Şarkı ayrıca çıkmasından sonraki 24 saatte çalınan müziğin kime ait olduğunu tanımlayan Shazam adlı uygulamada saniyede iki kişi tarafından sorgulandı. Toplam 200 bin sorgulamayla da uygulama rekoru kırıldı. Adele’in yeni şarkısı ilk olarak BBC 1 Radyosu’nda çalmış, üç yıldır yaptığı bu ilk yeni eser çalarken duygusal anlar yaşayan Adele gözyaşlarını tutamamıştı. (BBC)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video title=”Adele – Hello” link=”https://youtu.be/YQHsXMglC9A”][/vc_column][/vc_row]

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı