SANATTAN

Fanzineist Vienna Art Book & Zine Fair İçin Başvurular Devam Ediyor

Fanzineist Vienna, sanatçılardan, bağımsız yayıncılardan, sanat alanlarından, galerilerden ve sanat kurumlardan başvuru kabul ediyor.
Son başvuru 23 Nisan Pazar saat 23:59

Fanzineist Vienna Art Book & Zine Fair, dünyanın dört bir yanından küçük basın ve bağımsız yayıncıları bir araya getiren bir etkinlik. Misyonu ise fanzin ve sanat kitabı yapımının kültürünü ve erişilebilirliğini sergilemek ve sanatçılar, yayıncılar ve diğer yaratıcı bireyler için hikayelerini, bilgilerini ve zanaat sevgilerini paylaşmaları için bir platform sağlamaktır.

Bağımsız yayıncılık dünyasının en iyilerini bir araya getiren kapsayıcı ve dinamik bir etkinlik için 26-27-28 Mayıs 2023 tarihlerinde Atelierhaus der Akademie der bildenden Künste Wien’de.

Fanzineist Vienna, çeşitli atölye çalışmaları, performanslar, konserler, gösterimler ve söyleşiler aracılığıyla, katılımcılara yeni beceriler öğrenme, başkalarının yaratıcılığından ve tutkusundan ilham alma ve dergi dünyasında benzer düşünen kişilerle bağlantı kurma fırsatı sunuyor.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için:
https://fanzineist.com

Fanzineist Vienna´nın iki açık çağrısı daha var. Sanat kitabı ve fanzin sergisine posta yoluyla katılım ve online sanat kitabı ve fanzin sergisine katılmak için açık çağrıları mevcut.

Etkinliğe bizzat katılamıyorsanız, Fanzineist Vienna size uzaktan katılma fırsatı sunuyor. Fanzineist Vienna, 26-28 Mayıs 2023 tarihleri arasında Atelierhaus Akademie der bildenden Künste Wien’de gerçekleşecek sergiye sanat kitapları ve dergileriyle katkıda bulunmak isteyen yayıncı ve sanatçılara açık çağrıda bulunuyor. İlgileniyorsanız sanat kitaplarınızı veya fanzinlerinizi  5 Mayıs’a kadar “Wohlmutstrasse 4, A-1020, Viyana, Avusturya” adresine gönderebilirsiniz.

Yayınınızın düzgün bir şekilde sergilendiğinden emin olmak için gönderiminize yayının adını, başlığını, mecrasını ve yılını eklemeyi unutmayın. Posta yoluyla gelen yayınlar uluslararası sanat kitabı ve dergi sergisinde sergilenecektir.

Posta ile katılım için herhangi bir başvuru formu doldurmanıza gerek yoktur.

Fanzineist Vienna´nın ikinci açık çağrısı ile sizi Online Uluslararası Sanat Kitabı ve Zine Sergisi´ne katılmaya davet ediyor.

Bu sanal sergi, sanatçıların ve yayıncıların orijinal yayınlarını küresel bir izleyici kitlesine sergilemeleri için bir platform sağlayan bir 3D galeride yer alacak. Ziyaretçiler, yayınları doğrudan katılımcılardan inceleme ve satın alma şansına sahip olacak.

İster erişiminizi genişletmek isteyen bir sanatçı olun, ister çalışmalarınızı tanıtmak isteyen bir yayıncı olun, bu sergi, yayınlarınızı geniş bir kitleye sergilemek için değerli bir fırsat sunuyor. Üstelik bu sanal etkinlik, sanatçılara kendi ülkelerinde fiziksel bir etkinlik mümkün olmasa bile çalışmalarını sergileme şansı sunuyor.

Sanal sergi, ziyaretçilerin hareketlerini klavye veya dokunarak kontrol etmelerine, yakınlaştırmalarına ve yayınlar ve sanatçılar hakkında ek bilgi almalarına olanak tanır. Ziyaretçilerin ilgisini çekecek ve çalışmalarınızı benzersiz ve yenilikçi bir şekilde sergileyecek dinamik ve etkileşimli bir deneyim sunar.

Online sergiye hemen başvurabilirsiniz.

Son başvuru tarihi:
23 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu