ETKİNLİKLERSERGİ

Galeri 77’de “Remember Me”

Galeri 77, zorunlu olarak verdiği ara sonrasında geçtiğimiz sezon gerçekleştirdiği sergilerden yola çıkarak bir nevi yakın geçmişi hatırlatan ve bir sonraki sezonda mekânında ilk sergilerini görmeye başlayacağınız yeni sanatçıların işlerini keşfetmeye odaklanan “Remember Me” isimli karma sergiye 16 Temmuz – 29 Ağustos tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor.

Farklı stil ve üsluplardan yedi sanatçının daha önce sergilenmemiş ilgi çekici işleriyle oluşturulan seçki; Zeynep Akgün, Berkay Buğdan, Sedat Girgin, Mehmet Resul Kaçar, Mesut Karakış, Kirkor Sahakoğlu ve Sayat Uşaklıgil‘in son dönem eserlerini sanatseverlerin beğenisine sunuyor.

Farklı kavramlar, üsluplar ve üretim teknikleriyle harmanlanan sergi, izleyici için çok sayıda çeşitlilik sunarak bunlar arasında mukayese ve ilişkiler kurma imkânı sağlarken aynı zamanda günlük sıkıntılardan uzaklaşarak ruhlarınızı güvenli bir limanda dinlendirebileceğiniz çok sesli görsel bir şölen de yaratıyor.

Tuval ve metal üzerine işlerin yanı sıra heykel ve sınırlı edisyon çalışmaların da yer alacağı sergi, Galeri 77’nin Karaköy’deki mekânında 29 Ağustos 2020 tarihine kadar ziyaret edilebilir.

Galeri 77
Necatibey Caddesi No: 77 Ayvaz Han
Karaköy / İstanbul

Giriş ücretsizdir.

Ayrıca, sergiye dair üç boyutlu sanal tura aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.
https://www.dreamreality.com.tr/3d-model/galeri-77-remember-me/fullscreen/

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı