SANATTAN

Gelinlik Defilesinde “Çocuktan Gelin Olmaz” Mesajı

‘Gelin Damat’ Dergisi tarafından üçüncüsü gerçekleşen ‘Gelin Damat Fashion Day 51 Modacı 51 Modaevi’ defilesi, Ece Gürsel’in sunumu ile Topkapı MERCURE Otel’de gerçekleşti.

Gelinlik ve Damatlık modasına yön veren 51 modacının, 2018 için hazırladıkları en özel gelinlik, abiye ve damatlık tasarımlarının tanıtıldığı defileye gelin damat adayları ve sektör profesyonelleri katıldı.

Tuğba Özay‘ın söylediği şarkıyla renk kattığı defilede, 51 Modacının birbirinden farklı tasarımlarını Tuğba Özay, Ebru Ürün, Sema Şimşek, Zeliha Çal, Gizem Özdilli, Hande Aras, Filiz Aydın, Yeliz Barman, Alev Geray, Miray İpekler, Nady Bondar, Adeliya Yuraslı, Sevcihan Tunca, Dilek Çelik, Anastasiya Golyak, Kristina Karaoğlu, Gül Köseoğlu gibi birçok ünlü isim podyumda tanıttı.

Defilede Aydın Göynü tarafından “Çocuktan Gelin Olmaz” temalı bir defile düzenlendi. Aydın Göynü, yaptığı konuşmada hayatı boyunca hiçbir zaman on sekiz yaşından küçük kızlara gelinlik dikmediğini, bundan sonra da dikmeyeceğini dile getirdi.

Ayrıca düzenlenen çekilişle katılımcı konuklara sürpriz hediyeler dağıtıldı. Defile toplu fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

Haber-Fotoğraf: Nasuh Bektaş


Başa dön tuşu