MÜZİKSANATTAN

“O’nsuz On Yıl”

Grup Gündoğarken üyesi, müzisyen Burhan Şeşen’in seri ihmaller sonucu aramızdan ayrılan oğlu Serhan Şeşen için doğum günü etkinliği düzenlendi.

3 Aralık 2008 tarihinde aramızdan ayrılan müzisyen Serhan Şeşen‘in doğum günü 27 Şubat, ailesi ve adına kurulan Serhan Şeşen Müzik Felsefe ve Yaşama Saygı Derneği tarafından ‘Yaşama Saygı Günü’ olarak kutlanıyor.

Kozyatağı Kültür Merkezi‘nde gerçekleşen “O’nsuz On Yıl” doğum günü etkinliğinin sunumunu Damla Özen ve Burak Demir yaptı. Nebil Özgentürk‘ün Serhan Şeşen için hazırladığı belgeselin gösterildiği etkinliğe sanatçılar Belkıs Akkale, Bora Öztoprak, Cahit Berkay, Dilhan Şeşen, Ezgi Aktan, Grup Gündoğarken, Gülcan Altan, Gürol Ağırbaş, Hüseyin Turan, Hüsnü Arkan, İlhan Şeşen, Metin Özülkü, Onur Akın, Tolga Sağ ve Niyazi Koyuncu katıldı. Gecede Serhan Şeşen’in arkadaşları ve sanatçıların hazırladığı kısa videolar da gösterildi.

Etkinlikten elde edilen gelir ile “Serhan Şeşen Müzik Felsefe ve Yaşama Saygı Derneği” tarafından maddi gücü olmayan öğrencilere burs verilecek.

Haber-Fotoğraf: Nasuh Bektaş

Başa dön tuşu