ETKİNLİKLER

Sergi | Yansıma

Sergi | ‘YANSIMA’
26 Kasım 2015 – 21 Ocak 2016
Kokteyl:26 Kasım Perşembe saat 18.00-20.00

e lab-Teşvikiye medical Corner & Şeli Art Project işbirliğiyle

Adnan DOĞAN(heykel), Gamze ÖKTEM, Milen FRANKO, Miryam ŞULAMSadakat SEVİNDİK, Şeli Abut BENHABİB’in katılımıyla gercekleşen ‘YANSIMA’ başlıklı resim ve heykel sergisi Şeli Art Project işbirliğiyle e lab Maçka ve Teşvikiye Medical Corner’da gerçekleştirilmektedir.
Şeli Art Project ‘Yansıma’ başlıklı sergisini kurgulayarak sanatı günlük hayatımıza dahil etmekle birlikte, sanatseverlerle sanatçının arasında direkt bir diyalog kurulması amacına hizmet etmektedir.

Kendisini ‘Her Yerde Sanat’ sloganıyla tanımlayan Şeli Art Project’in görsel sanatlar alanında düzenlediği çağdaş sergiler izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Alışılagelmiş galeri, sanat mekanlarının dışında farklı bir anlayışla, mekana göre yenilikçi ve sıradışı sergiler açan Şeli Art Project, gündelik yaşamdaki monotonluğu ve stresi unutturuyor. Kentteki sanatseverlere, sanatın coşku, heyecan ve hazzını yaşatıyor. Sanat yalnız bir yerlerde değil, ‘Sanat Her Yerde! ’
Proje, izleyiciye çağdaş ile klasiğin kontrastını gözlemleme imkanı sunarken, farklı teknik ve üslupları kullanan sanatçıları tanıma fırsatı da yaratıyor.

E lab Maçka
Maçka Cad. Feza apt No: 1 (Giriş katı)-İTÜ Maçkanın karşısı
TEŞVİKİYE – İSTANBUL (02122963150)

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı