MÜZİKSANATTAN

Ünlü Dj Peggy Gou’dan Türkiye Turnesi Yorumu

“Türkiye ile Güney Kore aile gibi, birbirlerine değer veriyorlar.”

Pop efsanesi Kylie Minogue’un unutulmaz “Can’t Get You Out of My Head” parçasını, Magnum Düet lansmanı için remiksleyerek yeniden yorumlayan Güney Koreli ikonik DJ Peggy Gou, ünlü TV sunucusu Clara Amfo ile gerçekleştirdiği söyleşide, geçtiğimiz haftalarda geldiği Türkiye turnesini değerlendirdi.

Dünyaca ünlü pop efsanesi Kylie Minogue’un zamansız hit parçası “Can’t Get You Out Of My Head”i, “House” ve “Techno” müziğin sıcaklığına, neşesine ve özgürlüğüne duyduğu doğal hisle remiksleyen kulüp kültürünün ünlü ismi Peggy Gou, TV sunucusu Clara Amfo ile söyleşisinde geçtiğimiz günlerde geldiği Türkiye turnesini değerlendirdi.

“Magnum Düet lansmanı için, Kylie gibi bir kraliçeyle çalışmak çok heyecan vericiydi. Klibi sonunda yayınladığımıza ve remiksin herkes tarafından dinleniyor olduğuna inanamıyorum.” diyen ünlü DJ Türkiye sahnesinin sıcaklığından ve enerjisinden ne kadar etkilendiğini de anlattı; “Geçtiğimiz günlerde Türkiye’deydim ve bir Koreli olarak söyleyebilirim ki Kore ve Türkiye aile gibiler. Birbirlerini takdir ediyorlar ve değer veriyorlar. İstanbul’da verdiğim konserin benim için anlamı büyük, baş sanatçı olarak katıldığım ilk etkinliklerden biriydi. İnanılmaz sıcak bir karşılama vardı, katılımcılar ve enerji inanılmaz bir seviyedeydi. Bu gerçekten çok kıymetli.” dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı