ETKİNLİKLER

Yenikapı İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi “Park Et Seyret” Etkinlikleri

Yenikapı İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi’nde “Park Et Seyret” etkinlikleri kapsamında konserler, film gösterimleri ve özel performanslar İstanbullularla buluşacak.

Koronavirüs salgını sonrası, hayata karışmaya başladığımız şu günlerde bize iyi gelecek en iyi şey belki de yavaş yavaş çeşitli tedbirler kapsamında başlayan etkinlikler! Bu etkinliklerden biri de “Park Et Seyret” etkinlikleri. Tedbirler kapsamında Türkiye’de ilk kez Kerki Solfej tarafından düzenlenen “Park Et Seyret” adlı etkinlik serisinde çeşitli konserlerin yanı sıra sinema ve tiyatro gösterimleri Yenikapı İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi’nde İstanbullularla buluşacak.

Tüm etkinlikler, bin 400 araç kapasiteli alanda, sterilize ve sosyal mesafe sınırları içerisinde gerçekleştirilecek. Araçlar, etkinlik alanına girişte dezenfekte edilecek ve seyircilere maske verilmesinin ardından sosyal izolasyon sağlanacak.

Ünlü sanatçılardan konserler

Etkinlikler kapsamında ilk olarak 26 Haziran’da Kenan Doğulu konseri gerçekleşecek. 3- 4 Temmuz tarihlerinde ise Sertab Erener, hayranlarıyla buluşacak. 9 Temmuz’da Anadolu Ateşi, 10 Temmuz’da Mabel Matiz, 11 Temmuz’da Büyük Ev Ablukada, 17 Temmuz’da yeniden Kenan Doğulu, 24 Temmuz’da Levent Yüksel, 15 Ağustos’ta Ayta Sözeri konser verecek. Konserler 21:15’te başlayacak.

Sevilen filmler “Sinema Geceleri”nde

“Park Et Seyret” etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek “Sinema Geceleri”nde ise 28 Haziran’da Parazit, 29 Haziran’da Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw, 30 Haziran’da GORA, 1 Temmuz’da Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley, 5 Temmuz’da Aile Arasında ve 22 Temmuz’da X-Men: Dark Phoenix filmlerinin yanı sıra 2 Temmuz’da Can Yılmaz ve Zafer Algöz’ün performans sergilediği “Burda Olan Burda Kalır” gösterisi seyredilebilecek.

Etkinlik detaylarına ve biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.
Tüm bu etkinlikleri buradan ajanda olarak da görebilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz!

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı