ETKİNLİKLERİstanbulSERGİ

8. Artweeks Akaretler, 3 Kasım’da Başlıyor

Bilgili Holding’in ev sahipliğinde düzenlenecek olan 8. Artweeks Akaretler, sanat tutkunlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.
3-16 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte, Türkiye’nin önde gelen galeri ve sanatçıları Akaretler Sıraevler’de yer alacak.

UBS ana sponsorluğundaki fuarın organizasyonunu, Bilgili Sanat ve Sabiha Kurtulmuş üstleniyor. İki hafta boyunca sürecek olan etkinliğin belirli günlerinde sanatçılarla konuşmalar, paneller ve etkinliklerin düzenlenmesi planlanıyor.

İstanbul’un merkezinde, birbiri ardına sıralanmış tarihi evlerde, sanatla bir arada keyifli bir seyir sunan Artweeks Akaretler, sanat severleri ve sanatçıları bir araya getirerek, farklı sanat disiplinlerinden eserleri keşfetmek isteyenler için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Etkinlik, sanatın çeşitliliğini ve yaratıcılığını kutlayan bir platform olarak, sanatseverler ve sanatçılar arasında değerli bağlar kurmayı hedefliyor.

Akaretler Sıraevler’de iki hafta sürecek olan etkinlikte, tüm sergiler ve söyleşiler sanatseverlere açık ve giriş ücretsiz olacak.

Neden Sürekli Erteliyoruz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu