ETKİNLİKLERKONSER & MÜZİK FESTİVALİ

Caz Kampı Bu Yıl Agora Sanat Köyü’nde

Bu yıl altıncısı düzenlenecek Caz Kampı 29 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında Agora Sanat Köyü’nde.

2017-2019 yıllarında üç yıl boyunca Bodrum’da gerçekleşen Caz Kampı, 2020 yılında pandemi dolayısıyla online olarak yapılmıştı. 2021’de yine pandemi yüzünden iptal edilmek zorunda kalınan Caz Kampı, bu sene de geçen sene olduğu gibi Ezine Çanakkale’de, Agora Sanat Köyü’nde gerçekleşecek.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da caz müziğinin Türkiye’deki önemli isimlerini caz çalmak/söylemek isteyenlerle buluşturacak olan Caz Kampı’nda Ece Göksu vokal, İmer Demirer trompet, Tamer Temel saksafon, Bulut Gülen trombon, Eylül Biçer gitar, Kağan Yıldız kontrbas/elektrik bas, Berke Özgümüş ve Cem Aksel ise davul dersleri veriyor olacaklar. Kontenjana göre piyano bölümü de açılabilecek.

Geçtiğimiz senelerde yoğun ilgi gören Caz Kampı bu yıl beş gün sürecek. Her akşam jam session yapılan kampta, katılan öğrenciler beş gün boyunca bireysel enstrüman/vokal derslerinin yanı sıra ensemble, caz teori, doğaçlama ve caz tarihi derslerinden de faydalanabilecek. Caz Kampı 2 Eylül’de tüm katılımcıların sahne alacağı bir konser ile Agora Sanat Atölyesi Sahnesi’nde sonlanacak.

Caz Kampı Bu Yıl Agora Sanat Köyü'nde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu