SANATTANSİNEMA

‘İllegal Hayatlar’ Çok Yakında Sinemalarda

13 Ocak’ta vizyona girecek ‘İllegal Hayatlar’ seyirciyi güldürmeye hazırlanıyor.

Başrollerini Röportaj Adam’ Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman ve Bülent Çolak’ın paylaştığı ‘İllegal Hayatlar’ filmi, her görüşü kucaklamayı merkezine alan ve hayali bir oluşuma öncülük eden Mahsun’un, arkadaşlarıyla komik ve eğlenceli hikayesini anlatıyor.

Baştan sona bir kahkaha tufanı olarak seyirciye çılgın bir komedi vaat eden ‘İllegal Hayatlar’ ciddi konulara eğlenceli bir bakış açısı getiriyor. Mahsun Karacanın başrollerini Müjde Uzman ve Bülent Çolak ile paylaştığı film yasa dışı mekanı kamufle etmek için bir grup kuran Mahsun ve arkadaşlarının hikayesini ele alıyor.

'İllegal Hayatlar' Çok Yakında Sinemalarda

Cenk Çelikin yazıp yönettiği filmde Mahsun Karacaya sosyal medya videolarında da yer alan ekip eşlik ediyor. ‘İllegal Hayatlar’ın hikayesi ise kısaca şöyle:

Mahsun, ‘Şahin’ ve Mehmet, Adananın varoşlarında kaçak mekan işleten üç arkadaştır. Polis baskınları sonucunda mekanları mühürlenince çözümü yeni bir  hayatın içine girmekte bulurlar ve  seçmen kitlesinin yüzde 99,8inin fikirlerini kapsayacak bir oluşumun  temelini atarlar. Ancak paravan olarak kurdukları bu grup onları beklemedikleri bir noktaya taşır!

‘İllegal Hayatlar’ Netd, Wovie ve RetroPro yapımcılığında sinema izleyicisine ulaşacak. Cj Entertainment Türkiyenin dağıtımıyla 13 Ocak 2023te vizyona girecek olan film son yılların en unutulmaz komedisi olmaya aday.

Yazan / Yöneten:
Cenk Çelik
Görüntü Yönetmeni:
Hakan Okumuş
 Oyuncular:
Mahsun Karaca (Röportaj Adam), Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman, Bülent Çolak, Uğur Serhan, Okan Has ve Ali İhsan Varol

Şiir Girmeyen Eve Doktor Girer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu