SANATTAN

Martch Studio Misafir Sanatçı Programı Başvuruları Başladı

Martch Art Project tarafından bu sene ilki gerçekleştirilecek Martch Studio misafir sanatçı programı Ayvalık’ta konumlanan mekanında yerli ve yabancı sanatçılara çalışma ve araştırma imkânı sunuyor.

2021’in Mart ve Haziran ayları süresince gerçekleşecek ilk program dahilinde seçici bir kurul tarafından belirlecek bir sanatçıya üç ay boyunca konaklama, atölye ve maddi destek sağlanacak ve ardından Martch Studio program sürecinde üretilen eserlerden oluşacak süreli bir sergiye ev sahipliği yapacak.

SAHA Studio, Yeni Sanatçı Ve Küratörlerle Devam Ediyor

Martch Studio Misafir Sanatçı Programı

Seçici kurulunda Merve Akar Akgün, Osman Erden, Burcu Fikretoğlu, Yusuf Romano ve TUNCA‘nın bulunduğu program dahilinde seçilecek sanatçıya üç ay boyunca 110 m2 sadece kendi kullanacağı bir atölye, ayrı bir alanda yatak odası ve kişisel banyo temin edilecek. Ayrıca sanatçının Ayvalık’ta yer alan atölyeye ulaşımı sağlanacak. Başvurular Martch Art Project websitesinden yapılacak.

Sanatçılar, Açık Stüdyo Günleri Sosyal Medya Hesaplarını Ödünç Alıyor!

2021 Mart – Haziran programı için başvuru tarihleri: 2 Şubat – 25 Şubat 2021

Martch Studio başvuruları hakkında daha fazla bilgiye www.martch.art adresindeki “Martch Studio” sekmesinden ulaşabilir veya sorularınız için info@martch.art adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı