ETKİNLİKLERSERGİ

Akademili Sanatçılar ‘Pencereler’ Sergisi İle Hugin & Munin’de

Hugin & Munin Sanat Galerisi, akademili sanatçıların eserlerinden oluşan ‘Pencereler’ başlıklı sergiye 17 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor.

Akademili sanatçılar, kendi teknik ve özgün anlatım özelliklerinden ödün vermeden, estetik kurguları, yaşama dair söylemleri ile ‘Pencereler’ başlıklı sergide bir araya geldiler.

Yaşam yolculuğunda karşınıza çıkan tüm gereklikler ve tercihlerin, sizlerin hikayelerini kurguladığı gerçeği ile her sanatçının ayrı bakış açısına sahip olduğu düşüncesinden yola çıkarak kendi perspektiflerinden dünyayı izleyiciye aktardıkları sergide, olaylar, tesadüfler ve seçimler ile herkesin nasıl kendine ait nasıl bir yaşam  hikayesi yazdığına odaklanıyor.

Karma sergide resimleri yer alacak sanatçılar şöyle:
Ayşen Erte, Bige Gürses, Birgül Hacıalioglu, Canan Bilge, Dilara Oktar Gürses. Füsun Selen Bilginer, Gülşen Kıbrıslı, Hale Eryaman, Mehmet Sabri Haspolatlı, Nazan Hansoy Sezer, Nazan Sönmez, Oya Abacı, Semra Bolat, Serap Murathanoğlu Eyrenci, Sevda Erman”

15 ressamın eserlerinin yer aldığı sergi, Hugin&Munin Paylaşım Platformu Sanat Galerisi’nde 17 Mayıs – 12 Haziran 2022 tarihleri arasında gezilebilecek.

Hugin & Munin Sanat Galerisi
Kuzguncuk Mah. Tufan Sok. No 11
Üsküdar – İSTANBUL

Bilgi için:
https://www.huginvemunin.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı