Genel

Ali İsmail Korkmaz’ın Hayalleri İçin Koşuyorlar.

Eskişehir’de Gezi eylemleri sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz’ın hayalleri gerçekleşiyor. Başta Annesi Emel Korkmaz ve ailesi olmak üzere kurdukları Ali İsmail Korkmaz Vakfı ile Ali İsmail Korkmaz’ın iyilik hayallerini gerçekleştiriyorlar.

Ali İsmail Korkmaz iyilik yapmayı, insanlara yardım yapmayı çok severdi. Yardım kampanyaları yapar, insanların hayatına dokunan katkılar sunardı. En büyük hayali çocukların eğitimine destek olacak işler yapmaktı. İşte buradan yola çıkan ailesi Ali İsmail’in hayallerini gerçekleştirmek için bu vakfı kurdular. Bu vakıf aracılığıyla burs veriyorlar, birçok iyiliğe imza atıyorlar.

Gönüllü bağışlarıyla faaliyetlerini sürdüren ALİKEV, 3 Kasım 2019’da yapılacak olan 41. İstanbul Maratonuna koşucuları ile katılıp, ALİKEV’e bağış toplayacaklar. Başta Emel Anne olmak üzere “İyilik Peşinde Koşacaklar” ALİKEV Vakfı koşucuları Kadıköy Caddesbostan’da bir araya gelip antrenman yaptılar. Antrenmana Ali İsmail Korkmaz’ın annesi Emel Korkmaz, Abisi Gürkan Korkmaz, Eşber Yağmurdereli, Melike Demirağ ve koşucular katıldı.

Emel Anne ve katılan koşucular, Ali İsmail Korkmaz’ın iyilik hallerine güç verilmesi için çağrı yaptılar.
Haber – Fotoğraf : Nasuh Bektaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu