ETKİNLİKLERİzmir

Art With Me Türkiye

Resim ve heykel sanatının ustalarına açtığı sergilerin yanı sıra genç sanatçılara desteği ile de otuz dokuz yıldır Türk Plastik Sanatı’nın içinde yer alan Galeri Selvin, 23-25 Haziran tarihleri arasında farklı disiplinlerden sanatçıların eserlerini Before Sunset Beach’de sanatseverlerle buluşturuyor.
İlham dolu anları paylaşan uluslararası bir festival olan “Art With Me” Tulum ve Miami’den sonra ilk defa Before Sunset Beach ev sahipliğinde Türkiye’ye geliyor.

Sanat, dans, müzik, bütünsel sağlık, gastronomi gibi alanların yer aldığı uluslararası bir deneyim festivali, “Art With Me Türkiye” 23,24,25 Haziran 2023 tarihlerinde Çeşme’de Before Sunset Beach’de gerçekleşecek.

Türkiye’den ve dünyadan alanında uzman, uluslararası ve yerli bir çok sanatçının, eğitmenin, müzisyenin ağırlandığı ve bir çok yerli – yabancı misafirin ziyaret edeceği festival; Art With Me, Eat With Me, Dance With Me, Care With Me ve Breathe With Me olmak üzere beş farklı alanda katılımcılara deneyim yaşatacak.

“Art With Me” Festivali, çeşitli sanat formlarının bir araya geldiği ve etkileşimli bir deneyim sunan çok disiplinli bir etkinliktir. Müzik, dans, resim, heykel, performans sanatları, fotoğrafçılık, video sanatı ve moda gibi tüm sanat türlerini içeren bu festival, katılımcılara çeşitli sanatçıların çalışmalarını deneyimleme, etkileşime geçme ve lokal & küresel sanat topluluklarıyla bağlantı kurma fırsatını sunuyor.

Hayal gücünün özgürleştiği ve değişimin mümkün olduğu bir ortamın oluşturulması ile, katılımcıların içindeki ışığı ortaya çıkarmayı amaçlayan festival üç tam gün ve üç gece sürecek ve festival kapsamında çeşitli sanat etkinlikleri, sergiler, atölye çalışmaları, konserler, performanslar ve konuşmalar yer alacak. Ayrıca festival süresince sürdürülebilirlik, çevresel farkındalık ve toplumsal sorumluluk gibi temalar da vurgulanacak.

Art With Me kapsamında yerli ve yabancı sanatçılar plaja festival için ürettikleri özel sanat eserlerini yerleştirecekler. Before Sunset’in sanat alanında iş ortağı Galeri Selvin ile bireysel sanatçılar en özel sanat eserlerini festival süresince Before Sunset’te sergileyecek.

Art With Me konuk sanatçıları:

Cirica Andrea, Alejandro Glatt, Tuba Elmas, Onur Canka, Didem Yağcı, Melis Ragusin, Dilşad Akçayöz, Ada Uzundede, Sesil Beatris Kalaycıyan, Yücel Kale, Asaf Erdemli, Çiğdem Sarıçiçek, Fatih Yalın ve Gökhan Avcıoğlu.

Festival programı ve daha fazla bilgi için;
Before Sunset Beach
https://www.instagram.com/beforesunsetbeach/
https://turkiye.artwithme.org

Ovacık Mah, Azmak Koyu 381/A, 35930 Çeşme/İzmir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu