MÜZİKSANATTAN

Artık Rap Müzik De OnAir Sahne’de Buluşuyor

OnAir Sahne hem müzisyenlerden hem dinleyenlerden son dönemde gelen yoğun talepler doğrultusunda Rap müziğin de örneklerini sunmaya başladı.

Murat Özel’in Varmeta ile birlikte gerçekleştirdiği Rock-Rap tarzındaki şarkı “Karantina” ile ufaktan aralanan Rap dünyası, OnAir Sahne’de artık daha sık yer bulacak.

Bu bağlamda OnAir Sahne ilk rap şarkısını heyecanla sunar: El Drago – Homie!

M. Batuhan Dursun, uzun yıllar dinlediği rap müziğine 2014 yılından itibaren kendi sözlerini yazmaya başlamış genç bir müzisyen. 2021 yılında ilk single’ı olan “Altıpatlar”ı çok sevdiği rap kültürüne ekleyen El Drago, aktif olarak yazmaya devam ediyor ve kariyerini sürekli ileriye götürme hedefinde ilerliyor.

El Drago yeni yayımlanan şarkısı “Homie” ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bu şarkıyı yazarken şu anki benliğimi, bir şeylerin zamanının geldiğini, şu an bulunduğum konum ve olmak istediğim konumu, üstüme geldiklerinde fazlasıyla karşılık verdiğimi ve olmak istediğim konumda yapacağım şeylerden bahsettiğim, anlattığım bir şarkı olmasını istemiştim. Sonunda da ortaya böyle güzel bir şarkı çıktı.”

“Homie”yi dijital müzik servislerinden dinleyebilirsiniz:
Spotify I Apple Music I Fizy I Muud I Deezer I YouTube Music

El Drago – Homie YouTube
https://youtu.be/uJ-VysfxNzE

El Drago Sosyal Medya
Instagram

OnAir Sahne Sosyal Medya
MeetWeb I Instagram I Twitter I Facebook I TikTok Linkedin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu