ETKİNLİKLERSERGİ

Artopol Art Gallery’de Kadınlar Gününe Özel Sergi

BEYOND FEMINITY: S/HE FOR ART

ARTOPOL GALERİ seçkin bir koleksiyonu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında sanatseverlerle buluşturuyor.

Farklı disiplinlerden kadın sanatçıların son dönem eserlerinin yer aldığı karma sergide ayrıca erkek sanatçıların kadını odak noktasına koyduğu portreler yer alacak. 8 Mart 2022 tarihinden itibaren sanatseverlerle buluşturulacak  bu sergiden elde edilecek gelirin bir bölümü Koruncuk Vakfına bağışlanacak.

BEYOND FEMINITY: S/HE FOR ART başlıklı sergide ARTOPOL sanatçılarının son dönem çağdaş kadın odaklı eserleri yer alacak. Sergi, Sanat ve Kadın kavramlarını, kadın sanatçıların seçkisi ve erkek sanatçıların kadın yorumu olmak üzere ikiye ayırıyor.  She for Art kapsamında, ARTOPOL bünyesine dahil olan bütün kadın sanatçıların eserleri sergilenecek ve destek olunacak.

Her biri birbirinden özgün çağdaş kompozisyonlar göreceğiniz bu sergide, kadın estetiğinin sanata yaklaşımına tanık olacaksınız.

Beyond Feminity: S/he for Art sergisi, 8 Mart – 15 Mart tarihleri arasında, 42 Maslak Art Space’te yer alan Artopol Gallery’de izleyicilerle buluşuyor. 600 metrekarelik alanıyla ferah ve hijyenik bir ortam sağlayan galeri, HES kodunuzla haftanın yedi günü 10:00-22:00 saatleri arasında ziyaret edilebilirsiniz.

ARTOPOL ART GALLERY
Maslak Mahallesi Ahi Evran Caddesi B Blok No 6/163-42
Maslak, Sarıyer/ İstanbul,

www.artopol.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu