ETKİNLİKLERSERGİ

[email protected]’in 5. Edisyonu Başlıyor

Sanatseverleri ve koleksiyonerleri tanınmış yerli ve yabancı sanatçıların eserleriyle bir araya getiren [email protected]’in 5. edisyonu 8 – 19 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

UBS ana sponsorluğunda, Bilgili Holding ve Sabiha Kurtulmuş organizasyonuyla gerçekleştirilecek [email protected], çağdaş sanatın eşsiz çeşitliliğini sanatseverlerle buluşturacak. Organizasyon kapsamında farklı disiplinlerden sanatçılar ve eserleri, merkezi bir lokasyonda katılımcılarla bir araya gelecek. Tarihi, otantik ve kendine has dokusuyla Akaretler Sıraevler’in ruhunu yansıtan Artweeks, Akaretler Sıraevler’in A11, A19, A25-27, A35, A37-39, A55 numaralı binalarında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

[email protected]’de A11’de Zilberman Gallery, A19’da AICA Türkiye Başkanı Sinan Eren Erk küratörlüğünde Yıldız Holding Çağdaş Sanat Koleksiyonu’ndan bir kesit, A25-27’de Sanatorium, Mine Sanat, Empire Project, Martch Art Project, artSumer, X-ist, A35’de Vision Art Platform, A37-39’da Pi Artworks, Merkur, Pilevneli, Ferda Art Platform, Mixer, F2 Anim House – Galeri Nev Istanbul, A55’de Şerife Ercantürk Bilgili, İdil İlkin, Sanatatak, Krank Art Gallery ve BB Project yer alacak.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı