SANATTAN

Aya Gallery&Müzayede Evi’nde İkinci Yeni Yıl Müzayedesi

Aya Gallery & Müzayede Evi’nin organize ettiği İkinci Yeni Yıl Müzayedesi 22 Aralık 2018 tarihinde Park Dedeman Levent’te düzenlendi.

Sevdiklerine, uzun yıllar hatırlayacakları anlamlı bir hediye vermek isteyen sanatseverler için Aya Gallery & Müzayede Evi’nde yeni yıl müzayedesi gerçekleştirildi. Müzayede katılımcıları, rengârenk bir atmosfer ve Yeni Yıl ruhunu yansıtan özel müzikler eşliğinde birbirinden değerli tablolarla hem işitsel hem de görsel bir şölen yaşadı. Bu keyifli anları AYA Gallery kurucusu Yuliya Ergene şöyle anlattı; “İkinci Yeni Yıl Müzayedemizi gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Yeni Yılda sevdiklerine sanat hediye etmek isteyenler için bulunulmayacak bir fırsat yarattığımız için ise çok gururluyuz. Hem Yeni Yıl ruhunu hem de müzayede heyecanını birlikte yaşamak için herkesi bu keyifli anlara tanık olmaya davet ediyoruz. Çünkü sanatın değeri paha biçilemez.”

Eşsiz eserlerin satışa sunulduğu müzayedenin katılımcıları arasından çekilişle belirlenen altı kişiye, AYA Gallery’den sürpriz hediyeler verildi. Müzayedenin en keyifli ve heyecanlı anlarının yaşandığı çekilişte, 1. kişiye Ressam Hikmet Çetinkaya’nın özel koleksiyonundan biri olan “Akşamüstü” adlı eserinin izlerini taşıyan bir fular, 2. kişiye Dünya Ressamlarına ait muhteşem bir kart koleksiyonu, 3. kişiye Ressam Arman Allahverdiyan’a ait  “Deniz Serisi” adlı eser ve şanslı son 2 kişiye de Sanatım dergisine bir yıllık abonelik hediye edildi.

2019 yılında da duvarlarınızı orijinal eserlerle, sizi sanatla buluşturmaya devam edecek olan AYA Gallery & Müzayede Evi, bir sonraki müzayedesini 9 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirecek. Sanatla kalmaya devam edin.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı