SANATTAN

‘Babaların Babası’ 22 Nisan’da Vizyonda!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Menderes Samancılar’ın mafya babası rolünü üstlendiği komedi filmi “Babaların Babası” 22 Nisan’da vizyonda.

Yönetmenliğini Raşit Çelikezer’in yaptığı senaryosunu Nuri Özgül ve Şenol Zencir’in yazdığı yapımcılığını Selin Altınel’in üstlendiği başrollerini Menderes Samancılar, Ali Sürmeli, Ayhan Taş, Burak Satıbol, İsmail Demirci, Burcu Binici, Abidin Yerebakan, Barış Başar, Ömer Gecü, Erdal Cindoruk,  Emre Kentmenoğlu ve Ayşen Sezerel’in paylaştığı komedi filmi “Babaların Babası” 22 Nisan’da vizyona giriyor.

Çekimleri yaklaşık 3 ay önce İstanbul’da tamamlanan, mafyanın karanlık dünyasını farklı ve esprili bir dille yansıtan “Babaların Babası” vizyona girmek için gün sayıyor.

Menderes Samancılar’ın İstanbul yer altı aleminin raconunu kesen, Babaların Babası Necdet Çetin’i canlandırdığı filmin kısaca konusu ise şöyle;

Birlikte iş yaptığı diğer mafya babalarının arkasından iş çevirdiğini öğrenen Nejdet, onlara bir ders vermek için harekete geçer.

Hazırladığı sürprizin en büyüğü  ise  uzun yıllardır herkesten sakladığı oğludur. Ancak  konservatuar mezunu olan Berk balettir. Hiç bir şeyden haberi olmayan genç adamın  en büyük hayali ise baş balet olmaktır. Balerin kız arkadaşı ile birlikte mütevazi  bir hayat süren Berk kendini bir anda mafya babalarının hesaplaşması içinde bulur. Üstelik onların en büyüğü ve en korkulanı kendi öz babasıdır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/jW55xr2O30s”][/vc_column][/vc_row]

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı