Genel

Bayan Sneaker Cazibesi

Sneaker’ın ilk üretilme hikayesi çok ilginçdir. Oldukça sessiz ve rahat olan bu ayakkabılar, 1900 lü yıllarda hırsızlık suçlarının hızla artması sebebiyle Keds markası tarafından üretilmiştir. 100 yılı aşkın süredir piyasada bulunan bu tarz, şıklığı ve farklı cazibesi ile özellikle bayanların gözdesi haline gelmiştir.

Bayanların giyerken büyük sıkıntı yaşadıkları ve davetlerin, özel kutlamaların olmazsa olmazı olarak görülen ince topuklu stilettoların yerini, Bayan Sneaker ayakkabılar almıştır.  Şıklığı, rahatlığı, çok ses çıkarmaması nedeniyle sneaker modeller, hayatın her alanında kullanılmaya başlamıştır.

Bayan Sneaker Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başlattı

Genel anlamda kadınların en fazla sevdiği giyeceklerin başında ayakkabı gelir. Birbirinden farklı ayakkabı içinde seçim yapmak oldukça güçtür. Kimi sade modelleri tercih ederken, kimileri daha süslü, taşlı, payetli, ya da daha klasik modelleri tercih etmektedir.

Başlarda Hip-up modeline yakın ürünler üretse de, son zamanlarda tercihler gözönüne alınarak Bayan Sneaker Ayakkabı modellerinde her isteğe cevap verilmektedir.

Sadece günlük hayatda değil, düğün, nişan gibi özel günlerde dahi, gelinin rahatlığını düşünen tasarımcılar, gelinlik altına tüllü ve çok şık sneaker ayakkabılar tasarlamışlardır. Her bütçeye ve kullanım alanına uygun modelleri dengesiz.org/kadin-sneaker sayfasından incelemek mümkündür.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı