RESİMSANATTAN

‘Bir Grup İnsan’ bu kez Moda’da!

‘Bir Grup İnsan’ Sanat Platformu, bu kez Moda’da Galeri Pasaj’da sanatseverlerle buluştu.

‘Bir Grup İnsan’ Sanat Platformu, Harbiye’de Pusula Sanat Evi, Adana, Çorlu sergilerinden sonra bu kez Kadıköy-Moda’da sergilerine devam ediyor. ‘Bir Grup İnsan’, Celalettin Tandoğdu küratörlüğünde otuz sanatçısıyla birlikte eserlerini Moda Galeri Pasaj’da sanatseverlerin beğenisine sundu.

‘Bir Grup İnsan’ Sanat Platformu’nun sanatın uzlaştırıcı ve birleştirici gücü ile bir çekim merkezi haline geldiğini belirten serginin küratörü Celalettin Tandoğdu sergi ile ilgili şunları söyledi: ‘Ben değil biz diyerek yola çıktığımız bu yolda, sanat grubumuz her geçen büyüyor ve yoluna sanatın ışığıyla devam ediyor. Amacımız sanatın aydınlatan, birleştiren gücünü yurdun her köşesine yaymak ve ülkemizin en çok ihtiyacı olan birlik-beraberliğe sanatımızla katkı koymaktır. Bu tarz sergilerle birlikte, çalıştaylar, söyleşilerimiz de olacak. Farklı şehir ve mekanlarda sanatla aydınlanmaya ve aydınlatmaya devam edeceğiz.’

Sanatın ruhunu eserlerine yansıtmayı başaran sanatçıların eserlerinden oluşan bu sergiyi, 8 Haziran 2018 tarihine kadar Moda Galeri Pasaj‘da ziyaret edebilirsiniz.

Moda Galeri Pasaj
Şair Latifi Sokak No: 2/A
Moda-Kadıköy/İstanbul

Etiketler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı