SANATTAN

ÇOCUK HAKLARI FESTİVALİ İÇİN AÇIK ÇAĞRI

Sarıyer Belediyesi’nin bu yıl 5.sini düzenleyeceği Çocuk Hakları Festivali yaklaşıyor. 20 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşecek festivalin ev sahibi çocuklar, hakları konusunda farkındalık yaratmanın önemini kendilerine ayrılan sahnede sanatla vurgulayacak.

Çocuk haklarının şiir, müzik ve dans ile anlatıldığı festival için yayınlanan açık çağrıda sahne ekipleri ve medya öğrencileri aranıyor.

Tiyatrolar, müzik grupları, sirkler, jonglör, illüzyonist gibi performans sanatçılarının gönüllü olarak festivalde yer alması bekleniyor. Siz de 1000 çocuğun katılımıyla yapılacak Çocuk Hakları Festivali’nin paydaşı olmak isterseniz 15 dakikayı geçmeyen demolarınızı [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Çocuk Dergisi için Medya Öğrencileri Aranıyor!

Sarıyer Belediyesi Çocuk ve Gençlik Merkezleri (SAGEM), 20 Kasım Çocuk Hakları günü için 10-14 yas arası çocuklardan oluşan Sarıyer Danışma Kurulu ekibi ile bir dergi çıkarmaya hazırlanıyor. Yazarları çocuklardan oluşan dergi için habercilik, iletişim, yayıncılık konusunda deneyimli medya ve iletişim bölümlerinden çocukları destekleyebilecek, çocuk hakları konusunda duyarlı ve tercihen çocuklarla çalışma deneyimi olan gönüllüler aranıyor.

Sarıyer Belediyesi ilgilileri, Sarıyer ilçesinde bulunan 11 SAGEM’de haftada bir kez, iki saat çocuklarla buluşarak dergi için atölye destekleyicisi olmaya davet ediyor.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için: 0212 229 95 35

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı