ETKİNLİKLERSİNEMA & FİLM FESTİVALİ

Fikret Reyhan’dan Çatlak 25 Aralık’ta Sadece MUBI’de

İzleyicilerin uzun süredir kavuşmayı beklediği ve geçen hafta sona eren 10. Uluslararası Malatya Film Festivali’nde En İyi Film, En İyi Senaryo ve En İyi Erkek Oyuncu ödüllerinin sahibi olan Fikret Reyhan imzalı ÇATLAK, 25 Aralık’ta MUBI’de sinemaseverlerle buluşuyor. 

Filme özel hazırlanan Çevrimiçi Gala, yine 25 Aralık Cumartesi gecesi, film ekibinin katılımı ve Muammer Brav’ın sunumuyla saat 20:00’den itibaren MUBI YouTube kanalında canlı olarak izlenebilecek. 

Galaya katılmak isteyenler ÇATLAK için hazırlanmış sayfadan LCV yapabilecekler. Geçmişte ödenmemiş bir borcun İstanbul’da aynı binada birlikte yaşayan bir ailenin içinde yarattığı sarsıntıyı tek bir 

günde anlatan ÇATLAK, Sinema Yazarları Derneği tarafından verilen SİYAD En İyi Film, Ankara Film Festivali’nde En İyi Yönetmen, İstanbul Film Festivali’nde En İyi Yönetmen, En İyi Senaryo ve FIPRESCI ödüllerinin de sahibi olmuştu. 

Merakla beklenen filmin oyuncu kadrosunda Hakan Salınmış, Hakan Emre Ünal, Tuğçe Yolcu, Süreyya Kilimci, Giray Altınok, Elif Ürse, Mehmet Bilge Aslan, Gülçin Kültür Şahin, Süleyman Karaahmet, Görkem Mertsöz, Emir Ünver, Canan Atalay, Cihat Süvarioğlu ve Taha Bora Elkoca yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu