ETKİNLİKLER

İstanbul Modern Genç Salı Eğitim Programı

Gençler İstanbul Modern’de Ahmet Doğu İpek ile buluşuyor

Çağdaş sanatçı Ahmet Doğu İpek, 22 Ekim’de Genç Salı Eğitim Programı’nın konuğu olacak. Sanatçı, çalışma pratiğini ve deneyimlerini gençlerle paylaşacak

İstanbul Modern, gençler için ücretsiz olarak düzenlediği Genç Salı Eğitim Programı’nda resim, heykel, yerleştirme, sinema, fotoğraf gibi farklı disiplinlerde üretimlerde bulunan sanatçılarla gençleri bir araya getirmeyi sürdürüyor. Programın 22 Ekim”deki konuğu Ahmet Doğu İpek olacak.

Kendine özgü tarzıyla kâğıt üzerine suluboya ve kara kalem ile çalışan İpek, aynı zamanda mekâna özgü ürettiği üç boyutlu yapıtlarıyla da tanınıyor. Program, gençlere Ahmet Doğu İpek’in çalışma pratiği ve ilham kaynaklarının yanı sıra, yakın dönemde İstanbul’da çeşitli kişisel ve karma sergilerde görülen yapıtlarını da tanıma fırsatı sunuyor.

Tarih: 22 Ekim 2019, Salı
Saat: 16.00-18.00
Etkinlik mekânı: İstanbul Modern Sinema Salonu

Rezervasyon ve bilgi için: 0212 334 73 41
Katılım ücretsiz

Genç Salı Eğitim Programı

İstanbul Modern, 18-25 yaş arası gençler için düzenlediği Genç Salı Eğitim Programı’nda resim, heykel, yerleştirme, sinema ve fotoğraf gibi farklı alanlarda üretimlerde bulunan sanatçılarla gençleri bir araya getiriyor. Genç Salı Destekçileri’nin desteklediği program 2019 yılında 8 sanatçıyı ağırlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu