Genel

Kahvenin Eşsiz Lezzetine Anında Ulaşmanız İçin Alabileceğiniz 3 Filtre Kahve Makinesi

Kahve, gün içerisinde pek çok insan tarafından sıklıkla tüketiliyor. Kimi sabah kahvaltısında içmeyi tercih ederken kimisi kahveye özel zaman ayırıyor. Bu eşsiz lezzete sahip olan içeceğe evinizde vakit geçirirken ya da ofisinizde çalışırken de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kolaylığı ve lezzeti bir arada sunan filtre kahve makinesi pek çok marka tarafından donanımlı bir şekilde üretilir. Yeni nesil teknolojiler ile donatılan bu ürünler, sahip oldukları emniyet sistemleriyle de ön plana çıkıyor. İşte bunlardan bazıları;

Sinbo SCM-2953 800W 750 ml Filtre Watt Fincan Kapasiteli Kahve Makinesi

Sinbo markasına ait olan SCM-2953 filtre kahve makinesi ile damak tadınıza uygun bir kahve hazırlayabilirsiniz. Homojen kahve demleme sistemi ile çalışan makine, aradığınız lezzeti tam anlamıyla size sunuyor. Bu ürün tam 7 fincan kapasitesine sahip. Kahve demleme sırasında ya da sonrasında herhangi bir damlama problemi yaşamazsınız. Çünkü makine damlama önleyici sistem ile bu soruna en iyi çözümü sağlıyor. Kahvenizi demledikten sonra cihazın sıcak tutma özelliği sayesinde ikinci bardağınızı da herhangi bir işlem uygulamadan sıcak şekilde tüketebilirsiniz.

Philips HD7462-20 Daily Collection Filtre 1000 Watt 1250 ml 15 Fincan Kapasiteli Kahve Makinesi

Kalabalık ortamlarda kahve ikram etmek istiyorsanız Philips HD7462-20 Daily Collection filtre kahve makinesini tercih edebilirsiniz. 15 fincan kahve yapma kapasitesine sahip olan bu cihazın su haznesi 1200 ml. Isıtma gücü 1000 W olmasının yanı sıra makinenin üzerinden su seviye göstergesi mevcut. İnox renge sahip bu cihaz, mutfağınıza şık bir görünüm de katıyor. Kahveniz demlendiğinde cihaz kendini otomatik olarak kapatıyor. Böylece yaşanacak problemlerin ortadan kalkmasını sağlıyor. Sahip olduğu diğer teknolojik özellikleriyle de size pek çok avantaj sunuyor.

Kiwi KCM-7535 Filtre Kahve Makinesi

Kahvenizin cam demlikte demlenmesini istiyorsanız size dengeli bir lezzeti sunacak olan Kiwi KCM-7535 filtre kahve makinesini tercih listenize alabilirsiniz. Cam kavanozda demlenen kahveniz uzun bir müddet sıcak kalıyor. Sıcak tutma özelliği kahve makinesinin size sunduğu en büyük avantajlardan biri. Bu cihazın alt kısmına entegre edilen kaymaz özellikli ayaklar, makinenin herhangi bir darbe karşılığında devrilme sorunun önüne geçiyor. Aynı zamanda damlama önleyici sistem, su haznesi göstergesi, lambalı açma kapama düğmesi gibi fonksiyonlarda kahve makinesinde mevcut. Göstergenin ışığı sayesinde kahve makinesinin açık ya da kapalı olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı