MÜZİKSANATTANYENİ ÇIKAN ALBÜMLER

KAYRA’NIN “BÜTÜN AYAZLARIN ORTASINDA”Kİ MÜZİKAL YOLCULUĞU TAMAMLANDI!

Türkçe sözlü rap müziğin kendine özgü ismi Kayra, dinleyenleri soluksuz, öfke dolu ve yürek burkan müzikal bir yolculuğa çıkarttığı yeni albümü “Bütün Ayazların Ortasında” ile karşınızda.

Bütün şarkıların birbiriyle bağlantılı olduğu ustaca kurgulanmış, dinleyeni hiç beklemediği anda en umulmadık yerden yakalayan ve 6 şarkısı geçtiğimiz aylarda Part:1 ve Part:2 şeklinde yayınlanan 13 şarkılık albümün tamamı şimdi tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

Bütün düzenleme işlemleri Da Poet’e ait olan albümün altyapıları Da Poet, Radansa, Beatific Vision, C1556 imzası taşıyor. Kayıtları Studio BK’da Buğra Kunt tarafından alınan albümün mix – mastering işlemleri de Buğra Kunt tarafından yapıldı.

“Kafamda Cehennem” ve “Olmadım Say” isimli parçaların hikayesinin kliplendirildiği albümün final videosu ise “Öfkemin Şafağı”na geldi. Caner Özçoban’ın yönetmenliğinde çekilen video klibin senaryosunda ise Kayra’nın imzasını görüyoruz.

Storytelling tekniğini Türkiye’de en başarılı temsilcisi Kayra’nın yılın en iyi rap albümlerinden birisi olmaya aday yepyeni albümü “Bütün Ayazların Ortasında” şimdi her yerde!

Başa dön tuşu