ETKİNLİKLERKONSER & MÜZİK FESTİVALİ

Küçük Çiftlik müzikseverlere “Duman” ile merhaba diyor

Küçük Çiftlik Park yazın Rock fırtınası estirmeye hazırlanıyor. Rock müzik severler için bir klasik haline gelecek olan konser serisi 9-10 Temmuz 2021 tarihlerinde Duman ile başlıyor.

Küresel salgından  bu yana aylar sonra ilk kez kapılarını müzik için açan KüçükÇiftlik Park’ta sınırlı sayıda oturma düzeni ile gerçekleşecek konserlerle müzikli günlere duyulan özlem sona erecek. Ekim ayına kadar sürecek konser serisinin birbirinden iyi diğer isimleri ise çok yakında açıklanacak.

Küçük Çiftlik Park’ın ilk konseri Rock müziğin en sevilen gruplarında Duman ile başlayacak.

SINIRLI OTURMA DÜZENİ UYGULANACAK

Temmuz ayında #uzakduryakınıma konseptiyle kapılarını açmaya hazırlanan KüçükÇiftlik Park, sanat, eğlence ve müzik dolu etkinliklere hasret kalan İstanbullular için muhteşem bir konser serisi hazırladı. Zorlu küresel salgın koşullarında misafirlerinin sağlığını düşünerek müziğin sesini kısan KüçükÇiftlik Park’tan yükselen sesler yeniden tüm şehri saracak.

Normal şartlarda ayakta 17 bin kişiyi ağırlayabilen KüçükÇiftlik Park, rock müziği tutkunlarını küresel salgın koşullarına uygun olarak yaklaşık bin kişilik sınırlı sayıda oturmalı düzeni ile ağırlayacak. 9-10 Temmuz 2021 tarihlerinde gerçekleşecek, % 100 Müzik’in sunacağı Duman konserinin ardından ekim ayına kadar en sevilen rock müzik sanatçılarının yer alacağı %100 Music Park’ta Rock ile İstanbullular açık havanın da yüzde yüz müziğin de tadını doya doya çıkaracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu