ETKİNLİKLERSERGİ

LOFT ART’ta ‘Bir Başka Hikaye’

Akfen Holding’in sosyal sorumluluk projesi kapsamında geliştirmiş olduğu LOFT ART, “Bir Başka Hikaye” isimli 5. sergisi ile sanatseverlerle buluşuyor. 
Sergi, hayatta herkesin kendine özgü hikayeler barındırdığını ve bu hikayelerin saygıyı ve hoşgörüyü hak ettiğini vurguluyor. Herkesin, yalnız kendisinin anlatabileceği farklı duygular ve hisler ile yaşadığı bir hikayesi olduğundan yola çıkıyor. Kendi hikayelerimizin dışına çıkıp, birbirimizin hikayelerine dahil olma durumunda, dünyanın diğer yarısını anlayıp onların bir parçası olabileceğimizi, bu sayede farklılıkları tehdit olarak değil zenginlik olarak kabul edebileceğimizin altını çiziyor.
18 Ocak – 18 Mart 2023 tarihleri arasında izleyiciyle buluşacak olan “Bir Başka Hikaye” sergisinde 16 bağımsız sanatçının resim, heykel, fotoğraf ve enstalasyon  eserlerine yer verilecek.

Loft Art’daki sergilerde satışı yapılan eserler Akfen Holding çatısı altında kadın, genç ve çocukları merkezine alan çalışmalarda bulunan Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) projelerine de kaynak olacak.

 Açılış:  
18 Ocak 2023
16:00
LOFT ART 5. sergisi “B i r  B a ş k a  H i k a y e” sergisinde yer alacak sanatçılar

Ayşe Gürkaş
Başak Güldürücü
Basako
Cihan Oral
Damla Yücebaş
Deniz Doğruyol
Deniz Yılmazlar | Karbon
Elif İlayda Bekdemir
Emre Aksu
QucorQ
Selin Akıcı Aral
Selin Çeliktaş
Su Alara Acerol
Tarık Dayan
Tuğba Akça
Zeynep Tunçel Kahyaoğlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu