ETKİNLİKLERMuğlaSERGİ

Mine Sanat Galerisi Yalıkavak Bodrum Sergi – Esra Sağlık “Ağır, Büyük ve Hafif”

ESRA SAĞLIK "AĞIR, BÜYÜK VE HAFİF" SERGİSİ 24 TEMMUZ 2020 TARİHİNDEN İTİBAREN MİNE SANAT GALERİSİ BODRUM YALIKAVAK MEKANINDA

Sanatçı Esra Sağlık’ın “Ağır, Büyük ve Hafif” adını verdiği sergisi 24 Temmuz – 24 Ağustos 2020 tarihleri arasında Mine Sanat Galerisi Yalıkavak Bodrum mekanında sanatseverler ile buluşuyor.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü’nden Doç. Esra Sağlık‘ın heykellerinin ve desenlerinin yer alacağı sergi 24 Temmuz 2020 tarihinde pandemi tedbirleriyle açılıyor.

“Ağır, Büyük ve Hafif” adlı sergide yer alan heykeller ve desenler, sanatçı Esra Sağlık’ın gerçek ile sürreal dünya arasında kurduğu bağı temsil eder. Aynı zamanda bir rüya atmosferini içeren bu temsil ve anlatımda görünür olan diyalog, otobiyografik temelli bir anlatım etrafında gezinir. Bu gezintide karşımıza çıkan şeyler ve nesneler insanın, doğa ve dünya ile diyaloğa geçme ihtiyacına karşılık gelir.

Esra Sağlık’ın “Ağır, Büyük ve Hafif” adlı kişisel sergisi 24 Temmuz – 24 Ağustos 2020 tarihleri arasında Mine Sanat Galerisi Yalıkavak Bodrum mekanında izlenebilir. 

Mine Sanat Galerisi Yalıkavak Bodrum
Açılış 24 Temmuz 2020, Cuma Günü, Saat: 17:30
***Maske takılması zorunludur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu