ETKİNLİKLERKONSER & MÜZİK FESTİVALİ

Mısırlı müzisyen Ash 24 Eylül’de KüçükÇiftlik Park sahnesinde

Ash İle Küçükçiftlik Park’ta Sonbaharı Dans Ederek Karşılayın!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, bu kez de elektronik müzik sevenler için diledikleri gibi dans edebilecekleri bir konsere ev sahipliği yapacak! Yaptığı müziklerle dünya çapında dikkat çeken Mısırlı müzisyen Ash, 24 Eylül Cuma akşamı KüçükÇiftlik Park sahnesinde elektronik müzikseverlerle buluşacak. Kendini dansın ritmine kaptırmayı seven İstanbullular, Sold Out Event ve URU işbirliğinde gerçekleşecek konserde buluşacak. Kapı açılış saati 19.00 olan konserin biletleri Biletino’da!

Piyano, gitar, saksafon, davul/ped, elektronik klavye gibi birçok müzik aletini birlikte çalarak yaptığı bestelerle henüz 20’li yaşlarında dünyaca üne kavuşan müzisyen ve yapımcı Ash, bu kez İstanbullu dinleyicileriyle KüçükÇiftlik Park’ta buluşacak. 2012 yılında çıkardığı “Lost” isimli parça ile uluslararası alanda kendi ispatlayan Ash’in besteleri bugün hâlâ 500 milyondan fazla dinleniyor. Ash kendi bestelerinin yanı sıra Coldplay’in “Hymn For The Weekend” parçasını remix’leyerek dünya çapında 14 milyon dinleyiciye ulaştı. 

On yedi bin kişilik mekânda, pandemi tedbirleri kapsamında üç bin civarı kişinin ağırlanacağı etkinlikte öncekilerde olduğu gibi tüm önlemler üst düzeyde alınıyor. Sürekli temizlik ve dezenfeksiyon yapılan ve 6 Eylül itibarıyla hayata geçen yönetmelik gereği PCR testi veya aşı kartı ibrazıyla giriş yapılabilen KüçükÇiftlik Park’ta ateş ölçümü, maske temini, dezenfektan ünitelerinin kullanımı ve biletlemeyle yeme içme alanında temassız işlemler sürdürülüyor.

 KüçükÇiftlik Park’ın Kapıları Tüm Müzik Sektörüne Açık

KüçükÇiftlik Park, yıllardır birlikte yürüdüğü ve pandemi yasakları sebebiyle yaklaşık iki yıldır etkinlik yapamayan müzik organizatörleriyle kötü günleri geride bırakmak adına kolları sıvadı. Sektöre yeniden kapılarını açan KüçükÇiftlik Park,  farklı işbirlikleriyle tüm dostlarına imkan ve mekan sağlayıp müzikseverleri keyifli konserlerde buluşturarak sektörün yeniden canlanmasına katkıda bulunuyor.

 Sold Out Event ve URU organizasyonuyla gerçekleşecek konserin biletleri Biletino’da!

 Bilgi için: instagram.com/kucukciftlikpark

kucukciftlikpark.com

twitter.com/KucukCiftlik

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı