ETKİNLİKLER

ÖzdilekPark İstanbul Drama Atölyesi

Drama Atölyesi ÖzdilekPark İstanbul’da perdelerini açıyor

Sanatın toplumun her kesiminde değer görmesine büyük önem veren Özdilek, sanatsever nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak için ÖzdilekPark İstanbul’da çocuklara ücretsiz olarak katılabilecekleri Drama Atölyesi kursunu sunuyor. Çocukların sosyal beceriler kazanmasına, zeka ve kişilik gelişimini olumlu etkilemesine fayda sağlayan drama çalışmaları ayrıca çocukların sosyalleşmesine ve dil becerilerinin gelişmesine de yardımcı oluyor.

ÖzdilekPark İstanbul’da bir gelenek haline gelen Drama Atölyesi’ne bu sene 40 çocuk kayıt yaptırabilecek. 3, 4, 5 ve 6.sınıf öğrencilerinin katılım sağlayabileceği atölye çalışmalarında öğrenciler, yaşlarına uygun olarak gruplandırılarak eğitimlerini tamamlayacaklar. 5 Ekim 2019 Cumartesi günü başlayacak eğitimler önümüzdeki bahar dönemine kadar her cumartesi aralıksız devam edecek.

Sanatsever çocuklar yetiştirmek için…

Tiyatro sanatçısı Cengiz ve Şirin Oba tarafından verilecek drama derslerinde;  diksiyon, doğaçlamarolmimik ve dramatizasyon dersleri yer alacak. Bahar dönemine kadar devam edecek eğitimler sonrasında katılım sağlayan çocuklara sertifikaları verilirken minikler, dönem sonunda çalıştıkları oyunları ailelerinin de katılım sağlayacağı final gösterisinde sergileme imkanı yakalayacak.

3, 4, 5 ve 6. sınıfa giden çocukları kapsayan ve ücretsiz olacak Drama Atölyesi için başvuru yapmak isteyenler ÖzdilekPark İstanbul’un müşteri hizmetlerine 1 adet fotoğraf ile gelip kayıt formunu doldurabilir.

Not: Bu hafta başlayan ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek kayıtlar 40 kişilik kontenjan dolana kadar devam edecek ve ayrıca yedek kayıtlar da alınabilecek.

Başa dön tuşu