Genel

Radyo Alaturka’da Müzik Ziyafeti Sizleri Bekliyor

Dünden bugüne nice aşklara, ayrılıklara, gurbete, hasrete tercüman olmuş beste ve güftelerden oluşan, maziyi bizlere anımsatan unutulmaz Türk Sanat Müziği eserleri ile Radyo Alaturka, yeni yıla dopdolu bir yayın programı ile merhaba diyor.
Yeni yayın döneminde de güçlü kadrosu ve yayın ekibiyle alaturka severleri geçmişten geleceğe götürüyor.

Türk müziğinin seçkin radyosu Radyo Alaturka, geçmişin mirası olan notaları geleceğe yeni yayın döneminde de taşımaya devam ediyor. Radyo Alaturka yeni yayın dönemini, sevilen programları ve müzikseverlere özel yayınlarıyla kutluyor.

Türk Müziğinin Seçkin Radyosu Radyo Alaturka ile Yeni Yılda Unutulmaz Alaturka Keyfi

Pandemi salgını sebebiyle 2020 yılının ruhani yorgunluğu alaturkanın ezgileri ile atılıyor. Yeni yılda pek çok güzel proje ile dinleyenleriyle buluşacak olan Radyo Alaturka yine dopdolu. Yeni sezonda alaturka müziğin sevilen isimlerini stüdyo ortamında ağırlayacak olan Radyo Alaturka ekibi, sürpriz konukları ile canlı yayınlar gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Alaturka müziği teknoloji ile birleştirerek Android ve İOS için aplikasyon geliştiren ve genç dimağlara ulaşan Radyo Alaturka, yeni jenerasyonu da alaturka notalarıyla coşturuyor.  Radyo Alaturka yeni yayın döneminde sadece dinleyiciler ile değil izleyiciler ile de buluşmaya hazırlanıyor. Belediyeler ve sanat camiası ile çok özel projelere imza atmaya hazırlanıyor.

Yeni senede dinleyicilere alaturka ziyafeti sunan Radyo Alaturka’nın yayın programı şöyle:

*Hafta içi her gün 13:00 16:00 Meltem Mendi ile Alaturka Rüzgârı
*Hafta içi her gün 16:00-19:00 Beyza Koç ile Nağmeler
*Hafta içi her akşam 21:00 24:00 Kerem Albayrak ile Kerem Gibi
*Hafta sonu Cumartesi günleri 13:00 -14:00 saatleri arasında dinleyicilerden gelen mesaj ve istekler doğrultusunda hazırlanan Alaturka 45’lik listesi yayınlanıyor.
*Pazar günleri 13:00-14:00 saatleri arasında dinleyicilerden gelen mesaj ve istekler doğrultusunda hazırlanan Alaturka 10 listesi dinleyici ile buluşuyor.

Radyo Alaturka’yı 91.0 MHz. frekansından, mobil cihaz uygulamaları ve www.radyoalaturka.com.tr interaktif web sitesinden dinleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu