ETKİNLİKLER

Red Bull Uçuş Günü

İstanbul’u kanatlar altına almaya hazırlanan Red Bull Uçuş Günü, uçuş tutkunlarını 4 Ağustos Pazar günü saat 11.00’da Caddebostan Plajı’nda buluşturacak. Herkesin katılımına açık olan organizasyonda yarışmacılar kendi tasarladıkları el yapımı uçuş araçları ve eğlenceli kostümleri ile rampadan denize uçarak jüriyi etkilemeye çalışacak. Uçuş araçlarının unutulmaz birer şova imza atacağı Red Bull Uçuş Günü’nde ekranların sevilen iki ismi; Burcu Esmersoy ve Emre Karayel de etkinlik alanında canlı sunumlarıyla yer alacak. Sevilen ikiliye DJ Funky ”C”, sunucu Mustafa Özben ve Selim Yeğin de eşlik edecek.

Dünya çapında birçok ülkede düzenlenen ve büyük ilgi gören Red Bull Uçuş Günü, 4 Ağustos Pazar günü Caddebostan Plajı’nda İstanbul’u kanatlar altına alacak. Etkinlikte birbirinden yaratıcı el yapımı uçuş araçlarıyla denize uçacak olan takımları, seyirciye takdim edecek isimler de belli oldu.

Türkiye’nin en eğlenceli uçuş gününün sunuculuğunu televizyon dünyasının sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy ve Emre Karayel üstlenecek. 40 cesur takımın yaratıcı el yapımı uçuş araçları ve sahne şovları ile unutulmaz anların yaşanacağı etkinlikte; Burcu Esmersoy ve Emre Karayel renkli sunumları ile yer alarak eğlenceyi katlayacak. İki sunucuya, Türkiye’nin duayen DJ’lerinden setleri ve parça seçimleriyle kitlelere yön veren, sesi imzası olarak tanınan Cem Nadiran nam-ı diğeDJ Funky ”C”, anonsları dillerden düşmeyen, basketbolun efsane sesi Olimpiyat Oyunları tarihindeki ilk ve tek Türk sunucu Mustafa Özben, ülkemizde gerçekleşen ralli, rüzgar sörfü, basketbol Dünya ve Avrupa şampiyonalari organizasyonlarının sıradışı sunucusu Selim Yeğin eşlik edecek.

Yarışmacıların uçuş araçlarına uyumlu olacak kostümleri, sahne şovları ve birbirinden ünlü isimlerle; ücretsiz olarak seyredilebilen etkinlik adeta festival tadında geçecek.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı