ETKİNLİKLERSERGİ

Reyhan Uludağ’dan ‘Bana Çizgini Anlat 1’ Sergisi

Paris’te Carousel De Lourde Uluslararası Plastik Sanatlar Etkinliği’nde altın madalya kazanan İstanbul Kültür Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Reyhan Uludağ, 14. Kişisel Sergisi Olan “Bana Çizgini Anlat 1” isimli sergisiyle G&G Sanat Merkezi’nde sanatseverler ile buluşuyor.

Reyhan Uludağ eserlerinde konsept olarak “Çizgileri” ele alıyor. Doğada gördüğümüz her şeyi çizgiler ile anlatan ressam; çizgiler ile kimi zaman dört nala koşan atları, kimi zaman ise İstanbul’un siluetlerini resmediyor.

“Bana Çizgini Anlat 1” isimli sergide çizgiler izleyicileri bir yolculuğa çıkararak ve izleyicilerin kendi çizgilerini keşfetmelerini sağlayacak. Uludağ, Yağlı boya, akrilik boya, karışık teknik, sulu boya gibi tuval ve kağıt üzerine yapmış olduğu resimlerin yanında farklı bir tarz yakalayarak tuval üzerine metal ya da beton efekti gibi tekniklerle sıra dışı çalışmalara imza atıyor.

21 Ocak’ta 
16:00-19:00 saatleri arasında açılacak olan sergi, 21 Ocak – 4 Şubat 2023 tarihleri arasında GG Sanat Merkezinde sanatseverlere buluşacak.

Şiddet Ve Korku Temalı Diziler Psikolojimizi Nasıl Etkiliyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu