SANATTANYENİ ÇIKAN ALBÜMLER

Tarkan’dan ‘Ahde Vefa’

Tarkan’ın yeni albümü “Ahde Vefa”, 11 Mart’ta müzikseverlerle buluşacak.

6 yıl aradan sonra yeni albüm çalışmalarını tamamlayan Tarkan‘ın Türk sanat müziği albümü, müzik marketlerin yanı sıra dijital platformlarda da satışa sunulacak.

Albümle ilgili bir açıklama da yapan Tarkan, müziğe olan yeteneğini keşfetmesi ve geliştirmesinde Türk sanat müziğinin önemine vurgu yaparak, “Benden uzun yıllardır beklenen Türk sanat müziği albümümü sizlerle paylaşacak olmanın tatlı telaşı ve heyecanı içindeyim. Nev-i şahsına münhasır ses ve yorumlarıyla Türk sanat müziğini benimle tanıştıran, kalbimi bu aşkla dolduran tüm Türk sanat müziği sanatçılarına sonsuz teşekkürlerimi bildirmeyi borç bilirim. Bu albüm bendeki etki ve katkılarınızla hayat buldu. Ahde Vefa‘nın, sıkıntılı ve zorlu şu zamanlarda bir nebze de olsa içinizdeki kara bulutları dağıtmasını, yüreklerinizi aşkla doldurmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Tarkan’ın verdiği sözü tutmak anlamına gelen yeni albümü Ahde Vefa’da 13 eser yer alacak. Ünlü sanatçının Türk Sanat Musikisi albümü, 11 Mart’ta müzik severler ile buluşacak. Tarkan Ahde Vefa albümü için şu eserleri seslendirdi:
1. Rindlerin Akşamı (Dönülmez Akşamın Ufkundayız)
2. Olmaz İlaç Sine-i Sad Pareme
3. Söyleme Bilmesinler
4. Enginde Yavaş Yavaş
5. Nasıl Geçti Habersiz
6. Kadehinde Zehir olsa
7. Veda Busesi
8. Sevmekten Kim Usanır
9. Aşk Bu Değil Mi
10. Islak Daha Islak Öp Beni
11. Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine
12. Zeytin Gözlüm
13. Kara Bulutları Kaldır Aradan

Bu albüme kitapdevrimi.com’dan bir kitap hediyesi ile birlikte sahip olabilirsiniz:
http://kitapdevrimi.com/ahde-vefa-tarkan-audio-cd-0003853

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı