ETKİNLİKLER

TİYATRO PROGRAMI 11 ARALIK – 16 ARALIK 2018

11 ARALIK – 16 ARALIK 2018 TİYATRO PROGRAMI

11 Aralık 2018

Angina Pektoris 
Küçük Salon
11 Aralık 2018 – 20:30

Anne Frank’ın Hatıra Defteri 
Altkat Sanat
11 Aralık 2018 – 20:30

Beyaz 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
11 Aralık 2018 – 20:30

Bir Delinin Hatıra Defteri 
Bodrum Herodot Kültür Merkezi
11 Aralık 2018 – 20:30

Bir Zamanlar Gazinoda 
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans ve Sergi Salonu
11 Aralık 2018 – 20:00

Meçhul Paşa 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
11 Aralık 2018 – 20:30

Mutluyduk Belki Bugüne Kadar 
Zorlu PSM Studio Sahne
11 Aralık 2018 – 20:30

Oksimoron 
Tatbikat Sahnesi Ankara
11 Aralık 2018 – 20:30

Paket Servis 
Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi
11 Aralık 2018 – 20:30

Tac’ın Nöbetçileri 
TOY İstanbul
11 Aralık 2018 – 20:30

Taranta Babu 
Kadıköy Nazım Hikmet Kültür Merkezi
11 Aralık 2018 – 20:30

Van Gogh
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
11 Aralık 2018 – 20:30

12 Aralık 2018

Düğüm 
Tatavla Sahnesi
12 Aralık 2018 – 20:30

Frida 
Küçük Salon
12 Aralık 2018 – 20:30

Gerçek 
Zorlu PSM Drama Sahnesi
12 Aralık 2018 – 20:30

Kürklü Venüs 
Cermodern
12 Aralık 2018 – 20:00

Özgürlüğün Bedeli 
Sahne 3
12 Aralık 2018 – 20:30

Patron 
KatsSahne
12 Aralık 2018 – 20:30

RAN 
Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi
12 Aralık 2018 – 20:00

Shirley 
Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu
12 Aralık 2018 – 20:30

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Tiyatro Akla Kara
12 Aralık 2018 – 20:30

Sunay Akın ile Görçek 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
12 Aralık 2018 – 20:30

Tamamla Bizi Ey Aşk 
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi
12 Aralık 2018 – 20:30

Vanya, Sonya, Maşa ve Spike 
Tiyatro Pera-Şişli Black Out Sahnesi
12 Aralık 2018 – 20:30

Yalnızlar Kulübü
Zorlu PSM Studio Sahne
12 Aralık 2018 – 20:30

13 Aralık 2018

Aşk Dersleri 
Nilüfer Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Evi
13 Aralık 2018 – 20:00

Bedel 
Akasya Kültür Sanat
13 Aralık 2018 – 20:30

Çingeneler Zamanı 
MEB Şura Salonu
13 Aralık 2018 – 20:30

Dönüşüm 
Altkat Sanat
13 Aralık 2018 – 20:30

Gerçek 
Zorlu PSM Drama Sahnesi
13 Aralık 2018 – 20:30

Hoşdeng 
Entropi Sahne
13 Aralık 2018 – 20:30

İstanbul’un Kadınları 
Tatavla Sahnesi
13 Aralık 2018 – 20:30

İstila! 
TOY İstanbul
13 Aralık 2018 – 20:30

Kapıcı 
Gri Sahne
13 Aralık 2018 – 20:30

Kıyıya Oturmanın Böylesi 
Toy İzmir Ege Perla
13 Aralık 2018 – 20:00

Kürk Mantolu Madonna 
UNIQ Hall
13 Aralık 2018 – 20:30

Leenane’in Güzellik Kraliçesi
Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu
13 Aralık 2018 – 20:30

Mahşer-i Cümbüş 
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi
13 Aralık 2018 – 20:00

Manukyan 
KatsSahne
13 Aralık 2018 – 20:30

Meçhul Paşa 
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi
13 Aralık 2018 – 20:30

Nereye Gitti Bütün Çiçekler 
Leyla Gencer Opera Sanat Merkezi
13 Aralık 2018 – 20:30

Sesler 
Endless Art Taksim
13 Aralık 2018 – 20:30

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi
13 Aralık 2018 – 20:30

Üçü Bir Arada 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
13 Aralık 2018 – 20:30

14 Aralık 2018

112 Acil Servis (Oyunun ilk perdesi bir hastanenin acil servisinde geçmektedir. İkinci perdesinde ise bir bakanın evine konuk oluyoruz.)
Düşkapanı Sanat Merkezi
14 Aralık 2018 – 20:15

Anlatılan Senin Hikayendir 
Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi
14 Aralık 2018 – 20:30

Berlin Zamanı 
TOY İstanbul
14 Aralık 2018 – 20:30

Beyaz 
Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Salon1
14 Aralık 2018 – 20:00

Bir Bu Eksikti 
Duru Tiyatro
14 Aralık 2018 – 20:30

Bir Zamanlar Gazinoda 
Kenter Tiyatrosu
14 Aralık 2018 – 20:30

Ferhangi Şeyler 
Ses 1885 – Ortaoyuncular Tiyatrosu
14 Aralık 2018 – 20:00

İki Bekar 
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
14 Aralık 2018 – 20:30

Kürk Mantolu Madonna 
UNIQ Hall
14 Aralık 2018 – 20:30

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Akasya Kültür Sanat
14 Aralık 2018 – 20:30

Paket Servis 
KatsSahne
14 Aralık 2018 – 20:30

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Profilo Kültür Merkezi Küçük Salon
14 Aralık 2018 – 20:30

Tamamla Bizi Ey Aşk 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
14 Aralık 2018 – 20:30

15 Aralık 2018

Alo Karımla Evleniyorum 
Garaj Sahne
15 Aralık 2018 – 20:00

Arzu Tramvayı 
UNIQ Hall
15 Aralık 2018 – 20:30

Asi Kuş 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
15 Aralık 2018 – 20:30

Barut Fıçısı 
Artı Sahne
15 Aralık 2018 – 20:30

Benim Adım Feuerbach 
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi
15 Aralık 2018 – 20:00

Bir Delinin Hatıra Defteri 
Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi
15 Aralık 2018 – 20:30

Bir Zamanlar Gazinoda 
Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon
15 Aralık 2018 – 20:30

Dönüşüm 
Cermodern
15 Aralık 2018 – 20:00

Geriye Ne Kaldıysa 
Asmalı Sahne
15 Aralık 2018 – 20:30

Görünmez Çocuk 
Tiyatro 34
15 Aralık 2018 – 15:00

Hakikat, Elbet Bir Gün 
Toy İzmir Ege Perla
15 Aralık 2018 – 20:00

Hoşgeldin Boyacı 
Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Salon1
15 Aralık 2018 – 20:00

Kaç Baba Kaç 
Hikmet Şimşek Sanat Merkezi
15 Aralık 2018 – 20:30

Kassandra
Endless Art Taksim
15 Aralık 2018 – 20:30

Kırmızı Başlıklı Kaz 
Sahne Maslak
15 Aralık 2018 – 13:00

Küskün Yüreklerin Türküsü 
Tatavla Sahnesi
15 Aralık 2018 – 20:30

Ölü Ozanlar Derneği 
Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu
15 Aralık 2018 – 20:30

RAN 
Sahne Maslak
15 Aralık 2018 – 20:30

Rulet 
Çankaya Belediyesi Yılmaz Güney Sahnesi
15 Aralık 2018 – 20:00

Varyemez 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
15 Aralık 2018 – 20:30

Yalanın Ardındaki 
Tiyatrohane
15 Aralık 2018 – 20:00

Yuva 
TOY İstanbul
15 Aralık 2018 – 20:30

16 Aralık 2018

39 Basamak
Leyla Gencer Opera Sanat Merkezi
16 Aralık 2018 – 19:00

Alo Karımla Evleniyorum 
Garaj Sahne
16 Aralık 2018 – 15:00

Anne Frank’ın Hatıra Defteri 
Cermodern
16 Aralık 2018 – 20:00

Aslan Kral Kocadiş ile Tırmık 
Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi
16 Aralık 2018 – 13:00

Azizname 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
16 Aralık 2018 – 20:00

Bir Baba Hamlet 
Kadir Has Gösteri ve Sanat Merkezi
16 Aralık 2018 – 19:00

Bir Zamanlar Gazinoda 
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
16 Aralık 2018 – 19:00

Canlı Maymun Lokantası 
Mall of İstanbul MOİ Sahne
16 Aralık 2018 – 19:00

Efsane Kadın
Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi
16 Aralık 2018 – 18:30

İntiharın Genel Provası 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
16 Aralık 2018 – 18:00

Kaç Baba Kaç 
Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu
16 Aralık 2018 – 16:30

Kırk9 
Profilo Kültür Merkezi Küçük Salon
16 Aralık 2018 – 18:30

Leenane’in Güzellik Kraliçesi 
Adana Büyükşehir Belediye Tiyatrosu
16 Aralık 2018 – 20:00

Leyla’nın Evi 
Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Adnan Saygun Salonu
16 Aralık 2018 – 18:00

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Torium Sahne
16 Aralık 2018 – 20:00

Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin
TOY İstanbul
16 Aralık 2018 – 17:00

Soğuktan Korkmayan Tek Kuş
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
16 Aralık 2018 – 13:00

Soğuktan Korkmayan Tek Kuş 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
16 Aralık 2018 – 15:00

Tatlı Rüyalar 
Sahne Maslak
16 Aralık 2018 – 13:00

Üçü Bir Arada 
Artı Sahne
16 Aralık 2018 – 19:00

Üreten Köy Müzikali
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
16 Aralık 2018 – 12:00

Zaman Makinesi 2 – Albert Einstein 
Tiyatro 34
16 Aralık 2018 – 13:00

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

Etiketler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı