ETKİNLİKLER

TİYATRO PROGRAMI 18 ŞUBAT – 24 ŞUBAT 2019

18 ŞUBAT – 24 ŞUBAT 2019 TİYATRO PROGRAMI 

18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

Kıpti Kumpanya
18.02.2019 Pazartesi / 20:00
Nâzım Hikmet Kültür Merkezi / İzmir

Merhaba
18.02.2019 Pazartesi / 20:00
Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi / İzmir

Van Gogh
18.02.2019 Pazartesi / 20:00
Şinasi Sahnesi / Ankara

Sefiller
18.02.2019 Pazartesi / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Bir Baba Hamlet
18.02.2019 Pazartesi / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Veronika’nın Dünyası
18.02.2019 Pazartesi / 20:30
Kılçık Mekan / İstanbul

Helikon
18.02.2019 Pazartesi / 21:00
İstanbul Oyuncak Müzesi / İstanbul

Anlatılan Senin Hikayendir
18.02.2019 Pazartesi / 20:00
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi / Kocaeli

İki Bekar
18.02.2019 Pazartesi / 20:00
Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi / Kocaeli

Zengin Mutfağı
18.02.2019 Pazartesi / 20:30
DasDas Sahne / İstanbul

Meçhul Paşa
18.02.2019 Pazartesi / 20:30
ENKA İbrahim Betil Oditoryumu / İstanbul

1984 – Büyük Gözaltı
18.02.2019 Pazartesi / 20:30
artısahne / İstanbul

19 ŞUBAT 2019 SALI

Benimle Delirir Misin?
19.02.2019 Salı / 20:00
Canik Kültür Merkezi / Samsun

Eylül
19.03.2019 Salı / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Sunay Akın ile Görçek
19.02.2019 Salı / 20:30
Kartal Sanat Tiyatrosu / İstanbul

39 Basamak
19.02.2019 Salı / 20:30
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi / İstanbul

Arzu Tramvayı
19.02.2019 Salı / 20:30
Uniq İstanbul / İstanbul

Hoşdeng
19.02.2019 Salı / 20:30
Entropi Sahne / İstanbul

Bir Delinin Hatıra Defteri
19.02.2019 Salı / 20:30
Tatbikat Sahnesi Ankara / Ankara

Don Kişot’um Ben
19.02.2019 Salı / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Esaretin Bedeli
19.02.2019 Salı / 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

Patron
19.02.2019 Salı / 20:30
KATS Sahne / İstanbul

20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

Son Zenne
20.02.2019 Çarşamba / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Evvel
20.02.2019 Çarşamba / 20:30
ikincikat / İstanbul

Küründen Kabare
20.02.2019 Çarşamba / 20:30
Barış Manço Kültür Merkezi / İstanbul

Vanya, Sonya, Maşa ve Spike
20.02.2019 Çarşamba / 20:30
BlackOut Şişli Sahnesi / İstanbul

Alevli Günler
20.02.2019 Çarşamba / 20:30
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu / İzmir

Ben Ölürsem Arkamı Kim Toplar?
20.02.2019 Çarşamba / 20:30
SAHNE 27 Ment Koleji Tiyatro Salonu / İstanbul

Yıldız Tozu
20.02.2019 Çarşamba / 20:30
Öykü Sahne / İstanbul

Leenane’in Güzellik Kraliçesi
20.02.2019 Çarşamba / 20:00
Urfa City AVM / Şanlıurfa

Yüzleşme
20.02.2019 Çarşamba / 20:00
Duru Tiyatro / İstanbul

Bavul
20.02.2019 Çarşamba / 20:00
Antakya Meclis Kültür Merkezi / Hatay

Meçhul Paşa
20.02.2019 Çarşamba / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Dışarda Hiçbir Şey Var!
20.02.2019 Çarşamba / 20:30
artısahne / İstanbul

Dali’nin Kadınları
20.02.2019 Çarşamba / 20:00
Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi / Mersin(İçel)

21 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

Macbeth Mutfakta
21.02.2019 Perşembe / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Kayıtsız
21.02.2019 Perşembe / 20:30
Entropi Sahne / İstanbul

Ve Öyle de Oldu
21.02.2019 Perşembe / 20:30
Sahne Çolpan İlhan / İstanbul

Alevli Günler
21.02.2019 Perşembe / 20:30
MEB Şura Salonu / Ankara

Van Gogh
21.02.2019 Perşembe / 20:30
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi / İstanbul

Benden Bu Kadar
21.02.2019 Perşembe / 20:30
Kumbaracı50 / İstanbul

Anılarla Atatürk
21.02.2019 Perşembe / 20:30
istanbulimpro Sahne / İstanbul

Kibarlık Budalası
21.02.2019 Perşembe / 19:00
İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu / İstanbul

Kaç Baba Kaç
21.02.2019 Perşembe / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Romantizma
21.02.2019 Perşembe / 20:30
İzmir AKM Tiyatro Salonu / İzmir

Günışığına Mektup
21.02.2019 Perşembe / 20:30
Tiyatro Ak’la Kara / İstanbul

22 ŞUBAT 2019 CUMA

Bir Yıldız Batıyor
22.02.2019 Cuma / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

İkinci Bahar
22.02.2019 Cuma / 20:30
Duru Tiyatro / İstanbul

Maskeliler
22.02.2019 Cuma / 20:30
Altkat Sanat / İstanbul

Ben Ölürsem Arkamı Kim Toplar?
22.02.2019 Cuma / 20:30
SAHNE 27 Ment Koleji Tiyatro Salonu / İstanbul

Julie
22.02.2019 Cuma / 20:30
Entropi Sahne / İstanbul

Leenane’in Güzellik Kraliçesi
22.02.2019 Cuma / 20:00
Cahit Sıtkı Tarancı Kültür Merkezi / Diyarbakır

Ferhangi Şeyler
22.02.2019 Cuma / 20:00
Ses 1885 / İstanbul

Leyla’nın Evi
22.02.2019 Cuma / 20:30
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi / İstanbul

Kürklü Venüs
22.02.2019 Cuma / 20:30
Podyum Sanat Mahal / Bursa

Travis Pine
22.02.2019 Cuma / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Dogville
22.02.2019 Cuma / 20:30
Uniq İstanbul / İstanbul

Şen Makas
22.02.2019 Cuma / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Gerçek
22.02.2019 Cuma / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Baş Belaları
22.02.2019 Cuma / 20:30
Grand Pera Emek Salonu / İstanbul

23 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ

Beni Seviyorum
23.02.2019 Cumartesi / 17:00
Asmalı Sahne / İstanbul

Çok Doluyum
23.02.2019 Cumartesi / 20:00
Kılçık Mekan / İstanbul

Geriye Ne Kaldıysa
23.02.2019 Cumartesi / 20:30
Asmalı Sahne / İstanbul

Prof. Pi Show
23.02.2019 Cumartesi / 20:30
İzmir AKM Tiyatro Salonu / İzmir

Kapıcı
23.02.2019 Cumartesi / 20:30
Gri Sahne / İstanbul

Hamlet
23.02.2019 Cumartesi / 16:00
Moda Sahnesi / İstanbul

23.02.2019 Cumartesi / 20:30
Moda Sahnesi / İstanbul

Yan Rol
23.02.2019 Cumartesi / 19:00
ikincikat / İstanbul

Kundakçı
23.02.2019 Cumartesi / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

Azizname
23.02.2019 Cumartesi / 20:30
Sahne Maslak / İstanbul

Tutsana Ellerimi
23.02.2019 Cumartesi / 20:30
ikincikat / İstanbul

Günışığına Mektup
23.02.2019 Cumartesi / 20:30
Nezihe Muhiddin Sahnesi / İstanbul

Ahududu
23.02.2019 Cumartesi / 20:30
Tayyare Kültür Merkezi / Bursa

Hangisi Karısı?
23.02.2019 Cumartesi / 20:30
Akasya Kültür Sanat / İstanbul

Üçü Bir Arada
23.02.2019 Cumartesi / 20:30
Akatlar Kültür Merkezi / İstanbul

Baş Belaları
23.02.2019 Cumartesi / 20:00
Antakya Meclis Kültür Merkezi / Hatay

24 ŞUBAT 2019 PAZAR

Astro Ay’a Tırmanıyor
24.02.2019 Pazar / 13:00
DasDas Sahne / İstanbul

Muhteşem Danton Ve Genç Arthur’un İnanılmaz Hikayesi
24.02.2019 Pazar / 17:00
DasDas Sahne / İstanbul

Sevgili Arsız Ölüm – Dirmit
24.02.2019 Pazar / 17:00
Yüzüncüyıl Eğitim ve Sanat Merkezi / Bursa

Piraye
24.02.2019 Pazar / 19:00
Cüneyt Gökçer Sahnesi / Ankara

Cadı Avı
24.02.2019 Pazar / 20:30
Kadıköy Emek Tiyatrosu / İstanbul

Helikon
24.02.2019 Pazar / 21:00
İstanbul Oyuncak Müzesi / İstanbul

Şarkılar Seni Söyler
24.02.2019 Pazar / 15:00
Türker İnanoğlu Maslak Show Center / İstanbul

39 Basamak
24.02.2019 Pazar / 16:00
Mall of İstanbul MOİ Sahne / İstanbul

Aşk Ölsün
24.02.2019 Pazar / 16:00
Baba Sahne / İstanbul

Helikon
24.02.2019 Pazar / 21:00
İstanbul Oyuncak Müzesi / İstanbul

Marko Paşa Müzikali
24.02.2019 Pazar / 16:00
artısahne / İstanbul

1984 – Büyük Gözaltı
24.02.2019 Pazar / 20:00
Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu / Adana

Teftişör
24.02.2019 Pazar / 20:00
Akatlar Kültür Merkezi / İstanbul

Beyaz
24.02.2019 Pazar / 20:00
Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi / Mersin

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

Etiketler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı