ETKİNLİKLER

TİYATRO PROGRAMI 23 OCAK – 27 OCAK 2019

23 OCAK – 27 OCAK 2019 TİYATRO PROGRAMI 

23 OCAK 2019

Ferhangi Şeyler
Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi
23 Ocak 2019 – 20:00

Frida 
Küçük Salon
23 Ocak 2019 – 20:30

Küçük Prens ve Çiçek 
Muratpaşa Belediyesi Kültür Sanat Salonu
23 Ocak 2019 – 15:00

Metot 
Çevre Tiyatrosu
23 Ocak 2019 – 20:30

Netoçka Nezvanova 
Sahne Çolpan İlhan
23 Ocak 2019 – 20:30

Patates 
Duru Tiyatro
23 Ocak 2019 – 20:30

Patron 
KatsSahne
23 Ocak 2019 – 20:30

Şen Makas 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
23 Ocak 2019 – 20:30

Tebeşir İzi 
Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi
23 Ocak 2019 – 20:30

Vanya, Sonya, Maşa ve Spike 
Tiyatro Pera-Şişli Black Out Sahnesi
23 Ocak 2019 – 20:30

Yuva 
Toy İzmir Ege Perla
23 Ocak 2019 – 20:00

24 OCAK 2019

Ahududu 
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
24 Ocak 2019 – 20:30

Aşk Bu Mu? 
Profilo Kültür Merkezi Küçük Salon
24 Ocak 2019 – 20:30

Benim Adım Feuerbach 
Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Salonu
24 Ocak 2019 – 20:00

Binde Bir Gece Diyalogları 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
24 Ocak 2019 – 20:30

Bir Zamanlar Gazinoda 
Zübeyde Hanım Kültür Merkezi
24 Ocak 2019 – 20:00

Dönüşüm 
Altkat Sanat
24 Ocak 2019 – 20:30

Ferhangi Şeyler
Raif Dinçkök Kültür Merkezi
24 Ocak 2019 – 20:00

Gloria 
TOY İstanbul
24 Ocak 2019 – 20:30

Huysuz Şeyler 
Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu
24 Ocak 2019 – 20:30

Işıltılı Haşereler
ikincikat
24 Ocak 2019 – 20:30

Küçük Prens ve Çiçek 
Alanya Kültür Merkezi
24 Ocak 2019 – 15:00

Meçhul Paşa 
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi
24 Ocak 2019 – 20:30

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
24 Ocak 2019 – 20:30

Paket Servis 
KatsSahne
24 Ocak 2019 – 20:30

Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin 
Dasdas Sahne
24 Ocak 2019 – 21:00

Sesler 
Endless Art Taksim
24 Ocak 2019 – 20:30

Tebeşir İzi 
Sahne Maslak
24 Ocak 2019 – 20:30

Zaman Makinesi 2 – Albert Einstein 
Tiyatro 34
24 Ocak 2019 – 13:00

25 OCAK 2019

Ahududu 
Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi
25 Ocak 2019 – 20:30

Akşam Yemeği 
Çevre Tiyatrosu
25 Ocak 2019 – 20:30

Arzu Tramvayı 
UNIQ Hall
25 Ocak 2019 – 20:30

Bahar Noktası Opereti 
Tatavla Sahnesi
25 Ocak 2019 – 20:30

Bedel 
Profilo Kültür Merkezi Küçük Salon
25 Ocak 2019 – 20:30

Bir Baba Hamlet 
Dasdas Sahne
25 Ocak 2019 – 20:30

Bir Zamanlar Gazinoda 
Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi
25 Ocak 2019 – 20:00

Çehov Kabare 
Sahne Maslak
25 Ocak 2019 – 20:30

Çirkin 
Dasdas Sahne
25 Ocak 2019 – 21:00

Ferhangi Şeyler
Ses 1885 – Ortaoyuncular Tiyatrosu
25 Ocak 2019 – 20:00

Gerçek
Zorlu PSM Drama Sahnesi
25 Ocak 2019 – 20:30

İki Bekar 
Leyla Gencer Opera Sanat Merkezi
25 Ocak 2019 – 20:30

Kaç Baba Kaç 
Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
25 Ocak 2019 – 20:00

Kürklü Venüs 
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
25 Ocak 2019 – 20:30

Meçhul Paşa 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
25 Ocak 2019 – 20:30

Mutluyduk Belki Bugüne Kadar 
TOY İstanbul
25 Ocak 2019 – 20:30

Özgürlüğün Bedeli 
Sahne 3
25 Ocak 2019 – 20:30

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Tiyatro Akla Kara
25 Ocak 2019 – 20:30

Şimdiki Zaman 
Cermodern
25 Ocak 2019 – 20:00

Teftişör 
Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi
25 Ocak 2019 – 20:30

26 OCAK 2019

Barut Fıçısı 
Artı Sahne
26 Ocak 2019 – 20:30

Ben Ölürsem Arkamı Kim Toplar 
Endless Art Taksim
26 Ocak 2019 – 20:00

Hakikat, Elbet Bir Gün 
Dasdas Sahne
26 Ocak 2019 – 20:30

Kaç Baba Kaç 
Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
26 Ocak 2019 – 20:00

Kırmızı Başlıklı Kaz 
Torium Sahne
26 Ocak 2019 – 13:00

Kürklü Venüs
Sahne Pulchérie
26 Ocak 2019 – 20:30

Küskün Yüreklerin Türküsü 
Tatavla Sahnesi
26 Ocak 2019 – 20:30

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu
26 Ocak 2019 – 20:30

RAN 
Cermodern
26 Ocak 2019 – 20:00

Soğuktan Korkmayan Tek Kuş 
Dasdas Sahne
26 Ocak 2019 – 13:00

Tamamla Bizi Ey Aşk 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
26 Ocak 2019 – 20:30

Teftişör 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
26 Ocak 2019 – 20:30

Vay Sen Misin Ben Olan ? 
Tayyare Kültür Merkezi
26 Ocak 2019 – 20:00

Yalnızlar Kulübü 
TOY İstanbul
26 Ocak 2019 – 20:30

27 OCAK 2019

Anne Frank’ın Hatıra Defteri 
Altkat Sanat
27 Ocak 2019 – 18:00

Balat Monologlar Müzesi 
Yuvakimyon Rum Kız Lisesi
27 Ocak 2019 – 15:00

Kaç Baba Kaç 
Torium Sahne
27 Ocak 2019 – 19:00

Kaç Baba Kaç 
Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
27 Ocak 2019 – 14:00

Kibarlık Budalası 
Alanya Kültür Merkezi
27 Ocak 2019 – 20:00

Küçük Prens 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
27 Ocak 2019 – 15:00

Mahşer-i Cümbüş 
Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu
27 Ocak 2019 – 18:00

My Snowman 
Sahne Maslak
27 Ocak 2019 – 14:00

Ölmez Ağaç Efsanesi 
Toy İzmir Ege Perla
27 Ocak 2019 – 15:00

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi
27 Ocak 2019 – 20:00

Rüzgara Karşı Pişmaniye Yemek 
Profilo Kültür Merkezi Küçük Salon
27 Ocak 2019 – 19:00

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon
27 Ocak 2019 – 18:30

Tamamla Bizi Ey Aşk 
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
27 Ocak 2019 – 19:00

Zaman Makinesi 2 – Albert Einstein 
Tiyatro 34
27 Ocak 2019 – 15:00

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

Etiketler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı