ETKİNLİKLERKONSER & MÜZİK FESTİVALİ

Trapstar Khontkar Küçükçiftlik Park’ta

Renkli ve özgün tarzıyla trap müziğin başarılı ismi Khontkar, Türkçe mumble rap’in öncüsü KÖK$VL ve genç yaşına rağmen yeteneğiyle rap dinleyicilerinin dikkatini çeken MAW, 22 Ocak Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta! Rap müziğin üç yıldızı, milyonlarca dinlenmeye ulaşan şarkıları ve sahnede dur durak bilmeyen performanslarıyla KüçükÇiftlik Park’ın kış sahnesini dolduracaklar. Kapalı mekânda etkinliklerine devam eden KüçükÇiftlik Park’ta, URU organizasyonuyla düzenlenen ve kapı açılış saati 19.00 olan konserin biletleri Biletix’te!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, kasım ayı itibarıyla geçiş yaptığı yeni kapalı mekân konseptinde misafirlerini kış aylarında da müzikle buluşturuyor.  

22 Ocak 2022 Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ın kış sahnesinde gerçekleşecek konserde, klişeleşmiş rap müziğe yeni bir soluk getiren Khontkar renkli tarzı, bitmek bilmeyen sahne enerjisi ve hit şarkılarıyla unutulmayacak bir performans için sahnede yerini alacak. Eğlence dozu yüksek sahne performanslarıyla adından sürekli söz ettiren başarılı rapçi, 2015’ten bu yana Nobodi, 100, RedKeyImmortalGang ve son olarak PLA4: THE VISION adlı 4 albüm çıkardı. Khontkar, Zengin, Beamer Boi, Trap Kont 2.5 gibi çok ilgi gören tekli ve EP’leriyle de yükselişini sürdürüyor.

KüçükÇiftlik Park’ta aynı akşam sahne alacak bir diğer isim ise Türkçe mumble rap’in öncüsü Eren Köksal, nam-ı diğer KÖK$VL olacak. 2003’te rap müzikle tanışan ve zaman içinde evrilen tarzıyla mumble rap serüvenine 2017’de başlayan KÖK$VL, geliştirdiği teknikleriyle ilgi gördü ve 2018’de Khontkar’ın PLAA3 adlı mixtape albümünde Sopamı Em şarkısıyla yer aldı. Milyonlarca dinlenen ilk teklisi Umut’un ardından 2019’da IN THE HOOD adlı albümünü çıkaran KÖK$VL, bir yandan teklilerini yayımlamaya bir yandan da Khontkar, Fornicras gibi isimlerle işbirliklerine devam ediyor.

Konserin açılışını ise, özellikle 2021 yılında peş peşe çıkardığı teklileri büyük ilgi gören 2001 doğumlu genç müzisyen MAW yapacak. Kendini bildi bileli hip-hop kültürüyle iç içe olan MAW Sen, KARAMBOL, yokSUN, HOTEL gibi milyonlarca dinlenmeye ulaşan şarkılarıyla ve müzikal yeteneğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. 

Kasım ayından itibaren üzeri kapalı bir mekân haline gelen ve kış ayları boyunca misafirlerini müzikle buluşturmaya devam edecek olan KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşen etkinliklerde, her zaman olduğu gibi tüm pandemi önlemleri yine üst düzeyde alınıyor. 6 Eylül 2021’de hayata geçen yönetmelik gereği tüm etkinliklere PCR testi veya aşı kartı ibrazı ile giriş yapılabiliyor.

 URU organizasyonuyla gerçekleşecek konserin biletleri Biletix’te!

KüçükÇiftlik Park HAKKINDA:

İstanbul’un kalbinde yer alan KüçükÇiftlik Park, 17. yüzyıldan beri şehrin kültür ve eğlence merkezi. Günümüze kadar mesire alanı, hasbahçe, gazino ve lunapark olarak İstanbulluları ağırlayan mekan, bugün kurumsal etkinliklerden lansmanlara, fuarlardan davetlere, düğünlerden dev konserlere, tüm sahne sanatlarından sergilere kadar ses getiren etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17.000 kişi kapasiteli alanı, kış sezonunda ise 4.500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap vermektedir. 2000 metrekarelik çim alana sahip KüçükÇiftlik Bahçe ise yaz sezonunda ayrı bir alan olarak hizmete açılmaktadır.

URU HAKKINDA:

2007 yılından bu yana etkinlik sektöründe faaliyet gösteren URU, yenilikçi projeler geliştirerek geniş kitleleri kültür-sanat etkinlikleriyle buluşturan çok amaçlı bir organizasyon şirketidir. Gerçekleştirdiği etkinliklerde sunduğu 360 derece hizmetle sektöre alternatif bir soluk getiren URU, kurumsal etkinlik ve lansmanları; konser, parti ve festivalleri; moda tasarım aktivitelerini yenilikçi bir anlayışla tasarlayarak dünya standartlarında bir organizasyon hizmeti vermektedir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı