ETKİNLİKLER

Üç Tutku-Kitap Kahve Çikolata Festivali

Birbirinden farklı, ancak birini düşünürken yanına diğerini de eklediğimiz, vazgeçilmez üç tutkunun birlikteliğinin yarattığı eşsiz duygunun tasarlandığı bu festival dünyada ilk kez yapılıyor.

Kitap kokusunun kahve kokusuna, kahve kokusunun çikolata kokusuna karıştığı bu büyüleyici atmosferde ziyaretçiler çeşit çeşit kahveleri yudumlayıp, çikolataları tadarken Türkiye’nin seçkin yayınevlerinin kitaplarını edinip, yazarlarla sohbet edebilecek, katılımcılarımızın düzenleyeceği workshoplardan, sunumlardan ve ikramlardan ücretsiz yararlanabilecekler.

Üç tutkunun uyumla harmanlandığı bu atmosferde ziyaretçiler, katılımcılarımızın yılbaşına yönelik hazırladıkları yaratıcı hediyeleri edinip, farklı bir yılbaşı hediyesi vermenin ayrıcalığını yaşayacaklar.

Kitaplar, kitapla ilgili her şey, kahveler, kahve makinaları, kahve fincanları, çikolatalar, çikolata yapımı için gerekli malzemeler yılbaşı öncesinde on gün süresince ziyaretçilere sunulacak.

İçinde sergilerin, söyleşilerin, konserlerin, çocuklara yönelik etkinliklerin, masal anlatımlarının ve bir müzayedenin yer alacağı Üç Tutku, herkesi kısa süreliğine de olsa huzurlu ve umutlu bir ortamda ağırlamak üzere davet ediyor.

Üç Tutku-Kitap Kahve Çikolata Festivali 18-27 Aralık 2015 tarihleri arasında Askeri Müze Kültür Merkezi’nde (Harbiye) ziyaret edilebilir. Ziyaret saatleri: 10:00-20:00. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız 

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı