Genel

ViaPort Marina Tuzla‘dan Öğrencilere Karne Hediyesi

Fotoğraf - Haber: Nasuh Bektaş

Seren Fosforoğlu Viaport Aslanpark’ta influencer anne ve çocukları ağırladı.  Sosyal medyanın sevilen ve takip edilen anneleri çocuklarıyla harika bir gün geçirdi. 

Bu hafta sonu okulların tatil olması ile milyonlarca öğrenci birinci dönem karnelerini aldılar. Karnelerini alan öğrenciler, birinci dönemin yorgunluğunu çeşitli etkinlik, gezilerle atmaya çalışıyor.

ViaPort Marina Tuzla‘da karnelerini alan öğrencilere, düzenlediği etkinlikle öğrencilerin güzel bir gün geçirmelerini sağladı. Başarılı oyuncu Seren Fosforoğlu eşliğinde öğrenciler, Viaport Marina’da bulunan aslan parkı ve akvaryumu gezdiler. Yetkililerin eşliğinde Aslan parkta bulunan aslan, kaplan, Leopar gibi kedi türleri hakkında bilgiler verildi. Buradan akvaryuma geçildi. Öğrenciler, burada yüzlerce çeşit balığı görme imkânı buldu. Patos ve pirana balıkların beslenmelerini canlı olarak izlediler. Öğrenciler, uzman yetiştiriciler eşliğinde kara kaplumbağalarını beslediler.

Öğreniciler, buradan oyun alanına geçerek, doyasıya eğlendiler. Etkinlik sonrası ViaPort Marina Tuzla tarafından çocuklara hediyeler dağıtıldı.

Ağrınızı Yöneterek Yaşam Kalitenizi Arttırın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu