ETKİNLİKLER

Yapı Kredi bomontiada Fransız Müzik Bayramı

Yapı Kredi bomontiada ve İstanbul Fransız Kültür Merkezi Fransız Müzik Bayramı’nı konserlerle kutlayacak

Yapı Kredi bomontiada, Fransız Müzik Bayramı’nı İstanbul Fransız Kültür Merkezi işbirliği ile kutlayacak. 21-22 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleşecek konserler, farklı coğrafyaların tüm renklerini müzikseverler ile buluşturacak.

Yapı Kredi bomontiada, İstanbul Fransız Kültür Merkezi ile son üç yıldır yoğun ilgi gören etkinliklerine, bu yıl Fransız Müzik Bayramı ile devam ediyor. Dünyanın pek çok yerinde olduğu gibi Yapı Kredi bomontiada Avlu’da da kutlanacak Fransız Müzik Bayramı, 21 Haziran’da “Aälma Dili”, 22 Haziran’da ise “Deluxe” gruplarını ağırlayacak.

Paris banliyösünden gelen ve kendilerini delilerin ruhu olarak tanımlayan Aälma Dili grubu yaptıkları müzikle dinleyicileri Yugoslavya, Arnavutluk, Makedonya ve Yunanistan’a götürecek. Deluxe grubu ise, elektro mix’lerle iç içe geçen farklı müzik aletlerinin yarattığı özgün ve eğlenceli müzikleri ile Müzik Bayramı’na ayrı bir keyif katacak.

İlk olarak 1982 yılında Paris’te düzenlenen Dünya Müzik Günü, tüm dünyaya “her yerde ve herkes için müzik” sloganıyla şenlik havasında kutlanıyor.

Program

21 Haziran, saat: 21:00 – Aälma Dili

22 Haziran, saat: 21:00 – Deluxe

Katılım ücretsizdir

Yapı Kredi bomontiada
Merkez Mah, Silahşör Cad, Birahane Sok. Tarihi Bomonti Bira Fabrikası No:1,
Şişli – İstanbul

Başa dön tuşu