SANATTANSİNEMA

‘Aniden’in Afişi ve Fragmanı Yayınlandı

Melisa Önelin 35’inci Uluslararası Tokyo Film Festivalinde “Asian Future” bölümünde yarışacak filmi Aniden’in afişi ve fragmanı sinemaseverlerle buluştu.

Vigo Film ve Aniden Film’in yapımını üstlendiği, senaryosunu Feride Çiçekoğlu ve Melisa Önel’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Melisa Önel’in üstlendiği “Aniden”in fragmanı ve afişi sinemaseverlerle buluştu.

Film, koku alma duyusunu kaybeden Reyhan’ın hayatla yeni bağlar kurmak için çıktığı yolculuğu beyaz perdeye taşıyor. Filmin fragmanını Fırat Terzioğlu kurgularken, posterini ise Daire Creative tasarladı. Melisa Önel’in ikinci uzun metrajlı filmi olan “Aniden”, 26 Ekim 2022’de Tokyo Film Festivali’nde dünya prömiyerini gerçekleştirecek.

Başrollerinde Defne Kayalar, Öner Erkan, Şerif Erol, Ayşenil Şamlıoğlu’nun  yer aldığı kadroda Dilan Çiçek Deniz konuk oyuncu olarak yer alıyor.  Aysel Yıldırım, Mehmet Bilge Aslan, Esra Kızıldoğan’ın rol aldığı filmde dizilerden tanınan çocuk oyuncu Su Çeper de bulunuyor.

“Aniden,” T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nden yapım desteği almış bir Türkiye – Almanya- Sırbistan ortak yapımıdır.

Kısa Sinopsis

Reyhan uzun yıllar Hamburgda yaşadıktan sonra kocasıyla kısa bir süre için İstanbul’a dönmüştür. Hamburga geri dönüşlerinin arifesinde Reyhan koku alamadığını fark eder, doktor tetkikleri ciddi bir sağlık sorunu olabileceğini işaret ettiğinde ise Reyhan bunu kabullenmek yerine şehirdeki geçmişinin peşine düşer.

Aniden Film Künye

 YÖNETMEN
Melisa Önel
SENARYO
Feride Çiçekoğlu, Melisa Önel
OYUNCULAR
Defne Kayalar
Öner Erkan
Şerif Erol
Ayşenil Şamlıoğlu
Dilan Çiçek Deniz
Aysel Yıldırım
Esra Kızıldoğan
Mehmet Bilge Arslan

 YAPIMCILAR
VİGO FİLM & ANİDEN FİLM
ORTAK YAPIMCILAR
ZISCHLERMANN FILM, DIGITALKRAFT
YÖNETİCİ YAPIMCILAR
Sinan Eczacıbaşı
Fırat İşbecer

    GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ
Meryem Yavuz
KURGU
Özcan Vardar
SANAT YÖNETMENİ
Natali Yeres
ÖZGÜN MÜZİK
Branislav Jovancevic
YARDIMCI YÖNETMEN
Cansu Özaltun
SES KAYIT
Nenad Sciban
YARDIMCI YAPIMCI
Thierry Lenouvel,  Ciné-Sud PROMOTION
YÜRÜTÜCÜ YAPIMCI
Önder Önsal
CAST DİREKTÖRÜ
Ezgi Baltaş
SES TASARIM SUPERVİZÖRÜ
Nico Berthold
SES TASARIM
Timo Lindemann

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu