RESİMSANATTAN

AYA GALLERY ve MÜZAYEDE EVİ 12.RESİM MÜZAYEDESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

AYA GALLERY ve MÜZAYEDE EVİ’NİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU 12. RESİM MÜZAYEDESİNDE YERLİ ve YABANCI RESSAMLARA AİT 50 ESER SANATSEVERLERLE BULUŞTU.

Boş duvarların orijinalleriyle buluşma fikrinden yola çıkan AYA Gallery & Müzayede Evi her geçen gün yeni sanatçılar ve eserlerle sanatseverleri buluşturmaya devam ederken, koleksiyonuna kattığı farklı birçok ressam ve eserlerle de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Türkiye‘deki ilk yabancı kadın müzayede yöneticisi olan Yuliya ERGENE‘nin eğlenceli sunumuyla müzayedeye katılanlar da keyifli dakikalar geçirdi. Yuliya Ergene 12. müzayede ile ilgili şunları söyledi: ”12.sini düzenlemiş olduğumuz müzayedemizden mutluluk duyuyoruz. Sanatseverlerimizi yeni eserlerle buluşturmak hem bizim için hem de onlar için heyecan verici. Makul fiyatlarda özgün eserler veren ressamlardan oluşan müzayede koleksiyonumuzu görmek ve bu heyecanı birlikte yaşamak için bütün sanatseverleri bekliyoruz. Her zaman dediğim gibi hayat sadece siyah ve beyazdan ibaret değil ve fırça bizim elimizde…”

AYA Gallery & Müzayede Evi, 8 ve 22 Aralık 2018 tarihlerinde düzenleyeceği 2 ayrı müzayede ile bu yılı tamamlayacak.

AYA Gallery & Müzayede Evi Hakkında:
 Sanat camiamıza kazandırdığı Kuzeyli ressamlarla tanınan AYA Gallery, Park Dedeman Levent bünyesinde organize ettiği galeri alanında düzenli sanat sergileri ve müzayedeler gerçekleştirmektedir. Portföyünde bulunan 50’ye yakın sanatçının eserlerini, ‘KALEYDOSKOP by AYA’ markasıyla düzenlediği karma seçkilerle ve ayrıca solo sergilerle sunan AYA Gallery, modern hayatın vazgeçilmez yaşam merkezleri olan otellere sanat galerileri kurarak, şehrin hızlı temposundan uzaklaşmadan güzelliklere yaklaşmanızı mümkün kılıyor. Daha önce plastik sanatları hayatına katmamış insanları resim sanatı ile tanıştırıyor, boş duvarları orijinallerle buluşturuyor.
Misyonu sadece toplumlar arasında sanat köprüsü inşa etmek değil, aynı zamanda sanat ve toplum arasındaki incelmiş bağları kuvvetlendirmek. Yarının büyüklerine düşlerini kaybetmemeleri için güç vermek de severek yaptıkları işlerden…

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı